Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

Demet Akalın Fotoğrafları 1

Demet Akalın

GERİ  İLERİ
 

Demet Akalın TOBB ETܒde

Başkent’in en genç üniversitesi olan TOBB ETܒde bahar şenliklerini kutlamaya hazırlanıyor. TOBB ETÜ bahar şenliklerinde 17 Mayıs’ta Çilekeş, Mor ve Ötesi, 18 Mayıs DJ Günü, 19 Mayıs Demet Akalın

Gazi’de yıldız yağmuru

Gazi Üniversitesi’ndeki bahar şenliklerini düzenleyen Öğrenci Konseyi ise bir ilke imza atarak şenlikleri Rektörlük Merkez Yerleşke’de yapmaya karar verdi.Gazi Üniversitesi’nin birbirinden uzak yerleşkelerden oluşmasının yarattığı olumsuzluğu gidermek için böyle bir karar alan Öğrenci Konseyi, Ankara’daki ve Beypazarı ilçesindeki diğer yerleşkelerden merkez yerleşkeye Rektörlük tarafından ücretsiz servis hizmeti verileceğini açıkladı. Gazi’nin bu yılki bombaları ise şöyle: 9 Mayıs’ta Yüksek Sadakat, 10 Mayıs’ta Feridun Düzağaç, 11 Mayıs’ta Sertap Erener.

Atılım’da Sertap Erener rüzgarı

Onuncu kuruluş yılını bilimsel, kültürel ve sanatsal etkinliklerle yıl içinde birbirinden güzel aktivitelerle kutlayan, Atılım Üniversitesi, 17- 18 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bahar şenliğinin ilk gününde Ankaralı dinleyicilerin yakından tanıdığı Özgün, sahne alacak. Şenliğin son günü olan 18 Mayıs’ta ise Sertap Erener ’Sertap Goes to the Club’ adlı son albümüyle üniversite öğrencilerini coşturacak.

Kampüste bir ilk: İbrahim Tatlıses

Çankaya Üniversitesi’nde, her yıl olduğu gibi eğlenceli geçmesi için hazırlıkları sürdürülen şenlikte başta makarna yeme olmak üzere çeşitli yarışmalar, dans gösterileri, sergiler, müzikaller, film gösterimleri, spor turnuvaları, animasyonlar ve havai fişek gösterileri yapılacak. Şenlik boyunca öğrenciler, sivil toplum kuruluşları ve şirketler standlar kurarak tanıtım yapabilecek. Konserlere ve diğer tüm etkinliklere üniversite öğrencileri ve lise son sınıflar öğrenci kimliklerini göstererek ücretsiz girebilecek. Çankaya Üniversitesi Bahar Şenlikleri’nden bir gün önce ise bir ilke imza atacak. İbrahim Tatlıses ilk kampüs konserini Çankaya Üniversitesi’nde verecek. 9 Mayıs akşamı gerçekleşecek olan konser Çankaya Üniversitesi ve Arı Okulları öğrenci ve velileri ile çalışanlarına ve çalışanların ailelerine açık olacak.

Kampüste bahar coşkusu ünlülerle başlayacak

Üniversiteler kenti Ankara’nın tüm üniversiteleri bahar şenliklerini kutlamaya hazırlanıyor. Yaklaşan final dönemi sınavları öncesi üniversitelilerin stres atıp, coşacakları şenliklerde sahne alacak birbirinden ünlü isimler belli oldu.

ÜNİVERSİTELER baharı düzenleyecekleri bahar şenlikleriyle kutlamaya hazırlanıyor. Her geçen sene güçlenen sanatçı kadrolarıyla dünyadaki müzik festivalleriyle yarışacak duruma gelen Başkent’teki üniversite şenliklerinin de tarihleri belli oldu. Yaklaşan final dönemi sınavları öncesi, öğrencilerin stres atacakları son etkinlik haftası olan bahar şenliklerinde amatör rock gruplarının yanı sıra ünlü topluluk ve sanatçıların da katılacağı şenlik programları şöyle:

TOBB ETܒyü Demet Akalın coşturacak

Başkent’in en genç üniversitesi olan TOBB ETܒde bahar şenliklerini kutlamaya hazırlanıyor. TOBB ETÜ bahar şenliklerinde 17 Mayıs’ta Çilekeş, Mor ve Ötesi, 18 Mayıs DJ Günü, 19 Mayıs Demet Akalın üniversitelileri coşturacak.

Bahar Şenliği’ni kutlamaya hazırlanan ODTܒde ise şenlik programının belirlenmesinin son aşamaya geldiği öğrenildi. ODTÜ bahar şenliğinde çıkması muhtemel gruplar ve sanatçılar şöyle: "Ezginin Günlüğü, Pentagram, Işın Karaca, Levent Yüksel, Grup Yorum ve 2000 yılında Eurovision şarkı yarışmasında Letonya’yı temsil eden Brainstorm."

Bahar Şenlikleri’ni en erken kutlayan üniversite ise Bilkent Üniversitesi oldu. Bilkentliler 3-4-5 Mayıs’taki Mayfest’de Funda Arar, Hüsnü Şenlendirici ve Serdar Ortaç’la coştular.

 

ÇANKAYA’NIN BOMBASI HANDE YENER

Bu yıl 10. yılını kutlayan Çankaya Üniversitesi’nde bahar şenliğini coşkuyla kutlamak için gün sayıyor. Nuh’un Ankara Makarnası’nın şenlik boyunca katılımcılara ücretsiz makarna ikramı yapacağı Çankaya Üniversitesi Bahar Şenliği’nin ilk gününde Türk pop müziğinin ünlü ismi Hande Yener ve Türkiye’nin en iyi gitar elçileri Terci-Korad Gitar İkilisi (Kürşad Terci ve Kağan Korad) konserleri var. Hande Yener konserinden sonra yapılacak olan havai fişek gösterisinin ardından DJ Levent Öznç sahne alacak.

Şenliğin ikinci günü olan 11 Mayıs akşamı ’Mahkum’ adlı albümü yaklaşık bir yıldır piyasada olan Murat Mermer bir konser verecek. Murat Mermer konserinden sonra ünlü DJ Murat Uncuoğlu sahne alacak. Bu konserlerden önce de hip hop müziğinin önemli isimlerinden SalimK DeliMC, Pop Up ve Grup Yağmur konserleri gerçekleşecek.

ANKARA ŞENLENİYOR

Ankara Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin düzenlediği Bahar Şenlikleri’nde bu yıl da birbirinden ünlü gruplar ve şarkıcılar üniversite öğrencilerle buluşacak. Dört gün sürecek şenliklerin ilk günü olan 10 Mayıs’ta Türk Rock Müziği’nin efsane gruplarından Moğollar, 11 Mayıs’ta Türk Rock Müziği’ne son yıllarda damgasını vurmuş bir isim Özlem Tekin, 12 Mayıs’ta Yavuz Bingöl ve 13 Mayıs’ta Levent Yüksel sahne alacak. Ayrıca üniversiteliler sokak basketbolu, voleybol ve kafes futbolu turnuvalarıyla keyifli anlar yaşayacak. Tandoğan Yerleşkesi’ndeki şenlik alanına bir de lunapark alanı kurulacak.

Hacettepe’de süper konserler

Hacettepe Üniversitesi bahar şenliklerini 9-12 Mayıs tarihleri arasında dört gün boyunca yapacak. Bahar Şenlikleri kapsamındaki konserlerde bir çok amatör grup ve birbirinden ünlü isimler sahne alacak. 9 Mayıs’ta Leman Sam, 10 Mayıs’ta Ferhat Göçer, 11 Mayıs’ta Manga ve Göksel, 12 Mayıs’ta Mirkelam Beytepe Açık Anfi Tiyatrosu’nda saat 21.30’da Hacettepelilerle buluşacak. Hacettepe Üniversitesi’nde şenliklerinde stand aktivitelerine katılmak isteyen firmalar 436 62 39 numaralı telefondan bilgi alabiliyor.

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

Demet Akalın videoları

demet akalın video

Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası