Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

Demet Akalın Fotoğrafları 11

Sponsor bağlantılar

Demet Akalın Resimleri

Mahzun Kırmızıgül ve Demet Akalın Coşturdu

KUZEY Londra’nın dev konser merkezi Alaxandre Palace’da muhteşem bir Mahsun Kırmızıgül ve Demet Akalın konseri yapıldı. Fio Montano organizasyonun önceki akşam gerçekleştirdiği konser coşkulu geçti.

Sahneye ilk olarak çıkan Demet Akalın hayranlarına “Bu akşam çok eğleneceğiz. Rock hariç her tür şarkıyı sizler için okuyacağım” diyerek salonu dolduran kalabalığı coşturdu. Bu konserin Londra’daki beşinci konseri olduğunu söyleyen Akalın, bu sene albüm çıkarmayacağını belirtti. Yaz aylarında şu anda satışta olan albümüne bir şarkı eklenebileceğini duyuran sanatçı, “Bu akşamki elbisem bu konser için özel olarak hazırlandı. Tuana Büyükçınar tasarladı. Kendi fotoğraflarımın yerleştirildiği ilginç bir elbise oldu” dedi.

 

Akalın, İngilizce bilmediği için Londra’dan ev almayı düşünmediğini sözlerine ekledi.

Salonu dolduran kalabalığın sabırsız tezahüratları eşliğinde sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül, son dönemde çok sevilen parçası Azar Azar’ı yoğun istek üzerine ikinci şarkı olarak okudu.

Londra’da ilk konserini 1995’te verdiğini belirten Kırmızıgül, “Avrupa’da bu konser ile birlikte 17-18 konser vermiş olacağım. Albüm satışlarım Londra’da iyi gidiyor.  Şimdiye kadar çok istemem* rağmen Londra’yı gezme fırsatım olmadı. Konser sonrası buraları gezebilmek için kalacağım. Yarın ünlü alışveriş merkezi Harrods ve 2 tane müzeyi gezeceğim. Dev Britanya İmparatorluğu’nun kalıntıları burada. Onları merak ediyorum” dedi. Konserin organizatörlerinden Fio Montano “Büyük bir Mahsun hayranıyım. Burada coşkulu bir konser geçecegini düşündük. Sevenleriyle Mahsun’u buluşturduk” dedi.

Ziyaretçilerin Demet Akalın'la İlişkilendirerek En Çok Aradığı Kelimeler

Demet Akalın, Fotoğrafları, Resimleri, Fotograflari, Resmi, DemetAkalin, Demet, Akalinin, Akalının, Fotolari, manken, Frikik, , Şarkıları, Foto, Sarkilari, videolari, goruntuleri, videoları, görüntüleri, gizli çekim, yasak, Sarkıci

 

Gizlilik Politikası