Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 17

Şarkıcı Manken Demet Akalın Resimleri

Demet Akalın parfüm banyosu yaptı

Geçtiğimiz ay tek celsede dört aylık eşi Oğuz Kayhan’dan boşanan Demet Akalın, sahneye çıktığı Keops Bar’da boşandığı eşiyle tekrar barıştıklarını açıkladı.

Yeşil mini elbisesiyle dikkat çeken Akalın sahneye çıkmadan önce başından ayaklarına kadar bütün vücuduna parfüm sıktı. Akalın, "İkimiz de hata yaptığımız için tekrar beraberiz. Kalbe söz geçmiyor. İnsanın sevebileceği, anlaşabileceği doğru düzgün birisini bulması bu zamanda çok zor" diyerek, Kayhan’la barışmasının nedenlerini açıkladı.

       

  GERİ  İLERİ                                                           

Ayşe Hatun Önal'ın Şovu

Ayşe Hatun Önal, önceki gece ları Güzide Duran ve Moris Kohen’le Taksim’deki Dans adlı mekandaydı. Yeni albümünü şubat ayında çıkaracağını ve bu albümde de "Kırcan mı Belimi" gibi dile dolanan şarkılar olduğunu söyleyen Ayşe Hatun Önal, dekolteli kıyafetiyle dikkat çekti.

 

Şebnem Dönmez: "Küs müyüz"

Şebnem Dönmez önceki akşam Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı. Son dönemde Ezel Akay’la evliliğinde yaşadığı çalkantılı dönemden kurtulamayan Şebnem Dönmez gazetecilerin ısrarlı sorularına cevap vermedi. "Yoksa küs müyüz" sorusuna ise gülümseyerek geçiştirdi.

Orhan Gencebay 5 bin YTL harcadı

Arabesk müziğin ünlü ismi Orhan Gencebay, önceki gün hayat ı Sevim Emre ile birlikte Akmerkez’deydi. Gencebay, hayranlarının yoğun ilgisi karşısında birçok şöhretin aksine sıkılmadı, kaçmadı. Onlarla etti, fotoğraf çektirdi ve imza dağıttı. Gencebay, Akmerkez’den 5 bin YTL’lik alışveriş yaparak ayrıldı.

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası