Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 22

Sarkici Manken DemetAkalinin Fotograflari

Demet Akalın: "Çocuk doğurmak İstiyorum"

Demet Akalın: “ İbrahim Kutluay ile yaşadığım ilişkimin bitmesinden sonra intiharın eşiğimden döndüm”Oğuz Kayhan ile ayrılmalarının temelinde çocuk istenin yattığını belirten Akalın, geçmiş ilişkisinde çocuk yapmayı çok istediğini ama eski si İbrahim Kutluay’ın istemediğini söyledi.

Şenay Düdek ve Müge Anlı’nın sunduğu Kanal D ekranlarında yayınlanan “Dobra Dobra”ya bugün (011.12.2006) olaylı ayrılığı ile gündeme oturan Demet Akalın ve evlilik danışmanı Selin Karacehennem konuk oldular.

Akalın bu konudaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi. “Geçmişteki ilişkimde çocuğu istiyordum. Ben zamanında intiharın eşiğinden döndüm. Bunlar insanın sonraki hayatında öne çıkıyor. Belki de o yüzden istemiyorum. Belki bir, iki sene sonra düşünebilirim. Ama şimdi kendimi hazır hissetmiyorum”
                            

   GERİ  İLERİ                                               

Demet Akalın, Oğuz Kayhan’la ani bir kararla başlayan ve yine ani bir kararla boşanma mahkemesine uzanan evliliklerinde yaşananları “Dobra Dobra”da anlattı. Evlenme ve boşanmalarıyla ilgili reklam evliliği iddialarını reddeden Akalın tam tersine evlendikten sonra albüm satışlarının durduğunu söyledi. Boşanmaya götüren belli bir neden göstermekte zorlanan Akalın, küçük şeylerin birikerek ilişkiyi yıprattığını söyledi.
Güzel şarkıcı bu konudaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “ Biz birbirimizi gerçekten çok seven insanlarız. Hayatım boyunca beni bu kadar sevecek bir insan bulamayacağımı biliyorum. Bir lafından ben bir şey kapıyordum. Kırmamak için içime atınca, bunlar birikti. Yine böyle bir kırgınlık yaşadık. Bir gün küs kaldık. Ondan sonra ‘Ne yapacağız’ dedi. Ağzımdan çıktı ama inanamadım dediğime. O da tamam dedi. Boşandıktan hemen sonra tekrar barıştık ama 3 gün sürebildi.Bu kez bana kendisi darıldı”

 

Oğuz Kayhan’la yeniden barışması önerilerini gülümseyerek reddeden yanıt veren Akalın’ın bu tavrı, ikilinin yeniden bir araya gelebilecekleri fikrini akıllara getirdi.

Boşandıktan sonra dostlarının kendisini yalnız bıraktığını anlatan Akalın sitemlerini şu sözlerle dile getirdi. “Ben boşandığım zaman Cuma’ydı. Bütün ların Cahide’ye eğlenmeye gittiler. Siz nasıl sınız hiç biriniz yanımda değilsiniz dedim. Benin çevrem Seray’ı hiç sevmez. Beni her gün aradı. Dostumu düşmanımı öğrendim. O kadar yakınlığım yokken Sibel Can bana bir saat nasihat etti. Sibel Hanımdan inanılmaz destek gördüm”Demet Akalın, biten Seray Sever, İlhan Mansız ilişkisi için de “Ben seray’ın mutlu olmasını istedim. Gerçekten çok temiz bir kalbi var. Aklını kullansaydı İlhan Mansız onunla iki ay içinde evlenirdi” dedi.

Akalın, Hande Yener ve Gülşen’le yaşadığı polemiklerle ilgili düşüncelerini de şu sözlerle aktardı: “Gülşen’in şarkılarını dinlerim ama Hande Yener’i yaptığı müziği değiştirdiği için artık dinlemiyorum. ‘Eller havaya’ müziği yapmaktan çok mutluyum. O kaliteli müzik yapsın, ben onun müziği yapmam. Amerika’yı yeniden keşfetmeye niyetim yok. Gülşen’le atışırız ama yetişemediğimiz işlerimizi de birbirimize paslıyoruz”

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası