Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 25

DEMET AKALININ FOTOGRAFLARI

Demet Akalın ve Müzik dünyası

Elektronik müzik

Vokal ve bas gitarda Tan Tunçağ, gitarda Deniz Cuylan tarafından kurulan Portecho; elektronik müziği, rock’la buluşturarak dans müziğine yeni bir yorum getirdi. Grup, ’Undertone’ adını taşıyan ilk çalışmalarında 80’li yıllara gönderme yaparak İngilizce vokaller ve sıcak gitar melodileriyle müzikseverlere sınırların ötesinde bir albüm sundu. 2005 yılında bir araya gelen Tan ve Deniz, geçen yaz boyunca İstanbullular’a konserler verdiler, Rock’n Coke’ta da performanslarıyla büyük ilgi topladılar.

Sevgi her engeli aşar

Türk pop müziğinin iki ünlü vokali; Işın Karaca ve Fatih Erkoç, TÜREV’in (Türkiye Engelliler Vakfı) "Söz Veriyorum" projesi yararına, 19 Eylül’de Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verecek. Konserden elde edilen tüm gelir TÜREV’in proje kapsamında inşa edilecek ve engellilere, barınma, eğitim ve tedavi hizmeti verecek "Yaşam Noktası" merkezine aktarılacak.
       GERİ  İLERİ

 

Yurtdışı maratonu


16 Eylül Cumartesi günü Adapazarı’nda bir konser verecek olan Mustafa Sandal, yurtdışı turnesine çıkıyor. 23 Eylül’de Gürcistan’da sahneye çıkacak Sandal, oradan Dubai’ye geçerek 26 Ekim’de Ritm Festivali’ne katılacak. Yaklaşık bir ay kadar dinlendikten sonra Bremen’e uçup, 25 Kasım’da Stadhalle’de bir konser verecek olan genç sanatçı, 2006 konser maratonunu 14 Aralık’ta Litvanya’nın Riga kentinde vereceği konserle noktalayacak.

Koleksiyon albümü

Fuat Saka’nın uzun süredir yayınlanmamış olan, müzik marketlerde merakla beklenen ve içinde 31 şarkının yer aldığı "Fuat Saka Koleksiyon" albümü DMC etiketiyle çıktı. Sanatçının Nazım Hikmet şiirlerinden oluşan "Arhaveli İsmail" isimli albümü ile yurtdışında da büyük beğeni toplayan "Lazutlar III" ve "Perçem Perçem" isimli 3 albümünden oluşan bu albüm koleksiyonerlerin büyük beğenisi ile karşılaştı.

KISA KISA

* Ferhat Göçer İzmir’de

2006’da adından en çok söz ettiren Ferhat Göçer, 15 Eylül’de İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak. Göçer, 22 Eylül Cuma gecesi de İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde sahne alacak.

* Demet Akalın Ankara’da

Ankara Laila’nın 15 Eylül’deki açılışında Demet Akalın konser verecek. 18 yaşından küçüklerin alınmadığı Laila’da Demet’i dinlemek isteyenler 50 YTL ödeyecek.

* Hande İstanbul’da

"Apayrı" adlı son albümüyle iyi bir çıkış yakalayan Hande Yener, 16 Eylül’de MKR Group’un University Welcome Party’sinde Kuruçeşme Trafik Vakfı’nda sahneye çıkacak.

Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası