Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 27

Demet Akalının Eski Fotoğrafları

Ünlülerin Takıntıları Uğurları

Trendy dergisinden Pınar Yılmazerler, ünlülerin takıntılarını araştırdı. Kimi dudaklarına çok önem veriyor, kimi ayakkabı tutkunu, kimi de pazarları gezmeyi çok seviyor. İşte ünlülerimiz ve takıntıları.

Demet Akalın

Hastalık derecesinde ayakkabı tutkunuyum. Dayanamıyorum desem yeridir. Adana’da, Konya’da ne alabilirsin? Hiç fark etmez, bu şehirlere gider gitmez alışveriş merkezlerine dalıyorum hemen. Bir de Boğa burcu olduğum için kırmızı takıntım var.

GERİ  İLERİ

Aysun Kayacı

Dudaklarımla çok ilgiliyim! Fotoğraf çektirirken dudaklarımı ön plana çıkartırım. Dünyaca ünlü modeller de dudaklarını böyle yapıyor! Ben onlara bakarak öğrendim poz vermeyi. Bana yakıştırmıyor insanlar ama ne yapayım, bu da benim takıntım! Gece yatarken bile dudaklarıma parlatıcı sürüyorum.

Özgü Namal

Pazarların sıkı takipçisiyim. Hatta beraber pazarları dolaştığımız bir grubumuz var. Kıyafete harcanan paraya acıyorum. Sadece ayakkabı takıntım var.

Funda Arar

Bazı şeylerin yerini değiştiremem. Değiştiğinde kötü bir şey olacakmış gibi hissederim. Mesela yastık tersyüz edilemez. Ne tarafta yatıldıysa o tarafta kalmalıdır. Sayılarla ilgili takıntılarım vardır. Bir tarihte kötü bir şey olduysa onu söyleyemem. Yine o tarihte kötü bir şey olacağından korkarım.

Sanatçıların Saplantı ve Takıntıları

Berksan

Takıdan hiç ama hiç hoşlanmam. Tek takıntım saattir. Saat konusunda inanılmaz hassasımdır. "Saat koleksiyonum var" desem yeridir. Onun dışında aksesuvar olarak bir şeyler takmayı sevmem.

Hepsi

Her ne kadar 13 yıllık da olsak, her geçen gün birbirimizi yeniden keşfediyoruz. Mesela stüdyo kayıtlarından sonra hepimizin uğurlu birer takısı oldu. Nazara inanmaya başladık. Kimimiz de sesine zarar gelmesin diye yemek seçimlerinde mızmızlık yaptı! Biraz takıntılıy-mışız meğer!

Çağla Şikel

Bale yapmaktan dolayı bütün ayak parmaklarımın şekli bozulmuştu. Baleyi bıraktıktan sonra onlara şefkat gösterdim. Şimdi bana prenses gibi geliyorlar. Bütün kadınların ayaklarına bakarım. Kadının yüzü çirkin, ayakları güzelse, o kadın bana güzel gelir. Erkeklerin ayaklarına da bakarım. Böyle bir takıntım var işte.

Annemin eteği

Konservatuvar yıllarımdan kalma bir anım var ki; aklıma geldikçe gülüyorum. Oda müziği sınavımız vardı. Siyah giyinmem gerekiyordu. Tahmin edersiniz bende aklı başında kıyafet yok. "Ne yapayım" diye düşünüyorum. Aklıma annemin etekleri geldi. Geldik sınav gününe... larım ve ben gayet ciddi, öğretmenlerimizin karşısındayız. Eseri bitirdik. Öğretmenlerden bir tanesi, "Eteğin çok güzelmiş, nereden aldın" diye sordu. "Etek annemin" dedim. Herkes dalga geçtiğimi zannetti. Utancımdan ölecektim.

Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası