Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 34

Sarkici Manken DemetAkalin

Demet Akalın ve İlknur Bozkurt'un Davasına Devam Edildi

Manken ları Demet Akalın ve İlknur Bozkurt için, ‘‘hayat kadını’’ dediği gerekçesiyle hakkında verilen karar 2 kez Yargıtay'dan dönen Asuman Özlem Nebioğlu, yeniden yargılanacak. Mahkemelik olan mankenlerin davası, Nebioğlu'nun TV'de yayınlanan bir röportajı üzerine başladı.

Yaptıkları tek şey o...

Nebioğlu'nun, 2 manken için sarf ettiği ‘‘Bazı arkadaşlarım var. Bunlar gecede 8-10 milyona çıkıyorlar. Mesala İlknur orasını burasını estetik yaptırıp assolist oldu. Demet kim, assolist olmak kim. Bu değirmenin suyu nereden geliyor? Ama yaptıkları tek şey o...’’ ifadeleri, ‘‘Çok özel’’ isimli programda yayınlandı. 2 mankenin suç duyurusu üzerine Nebioğlu hakkında açılan davada, Nebioğlu 780 bin lira para cezasına çaptırıldı. Yargıtay' ın kararı bozduğu davada tekrar yargılananmanken Nebioğlu, bu kez de yeni çıkan af yasasından faydalandı. Dava ertelendi. Yargıtay 4. Ceza Dairesi bu kararı da basın affında yapılan değişiklik nedeniyle bozdu ve Nebioğlu'nun yeniden yargılanmasına karar verdi.

Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası