Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 45

Demet Akalının Bikinili Resimleri

Demet Akalın çocuk yapmak istemedi

Duruşmada çiftin gösterdiği tanıklar da dinlendi. Tanıklar, verdikleri ifadede çiftin çalışma saatlerinin birbirine uymaması nedeniyle çok az görüşebildiklerini belirterek, "Birbirlerine yeteri kadar zaman ayıramamaları nedeniyle sık sık tartışıyorlardı. Ayrıca Ümmet Kayhan, Akalın'la yaptığı evlilikten bir çocuk sahibi olmak istiyordu. Ancak Demet çocuk yapmak istemiyordu. Bu nedenle de sık sık kavga ediyorlardı" dediler.

Taraflar, avukatlarının ve tanıkların söylediklerine katıldıklarını ifade ederek, karşılıklı olarak nafaka ve tazminat talebinde bulunmadıklarını belirttiler. Mahkeme, tarafların ve şahitlerin dinlenmesinin ardından çiftin boşanmasına karar verdi.Akalın ve Kayhan gazetecilerin beklediği ön kapı yerine adliyenin arka kapısını kullanarak ayrı ayrı araçlarla adliyeyi terk etti.

 
 
Demet Akalın çocuk yapmak istemedi
 

Demet Akalın'ın Ayrılık Sebebi: "Çocuk yok evlilik yok"

Demet Akalın, 4,5 ay önce Çeşme'de jet hızıyla evlendiği işadamı Oğuz Kayhan'dan tek celsede boşandı. Tanıklara göre ayrılık nedeni Akalın'ın çocuk sahibi olmak iste. Çift bu yüzden evlenmeden önce sorun yaşamış ve anlaşmaya varmıştı.


Demet tek celsede boşandı

Çiftin çalışma saatlerinin uymaması nedeniyle birbirlerini çok az görebildikleri belirten tanıklar, Ümmet Kayhan'ın çocuk sahibi olmak istemesine karşın Demet Akalın'ın karşı çıktığını ve bu yüzden sık sık tartıştıklarını söyledi.

Fatih 3. Aile Mahkemesi tarafından 2007 yılının Mart ayına verilen boşanma davası tarihi tarafların anlaştıklarını bildirmeleri üzerine dün görüldü. Demet Akalın ve Ümmet Kayhan, adliyeye ayrı ayrı geldiler. Eşi Demet Akalın'la yan yana gelmem*ye çalışan Ümmet Kayhan, duruşma saatini adliyenin arka bahçesinde bekledi. Duruşma saatinin yaklaşmasıyla adliyenin koridorlarına geçen çift burada da biraraya gelmem*ye özen gösterdi.

Duruşmada hakimin söz verdiği İstanbul'daki Chocolate kafelerin sahibi Ümmet Kayhan, sadece "Dilekçemizde yazılı olanlara katılıyorum. Boşanmak istiyorum" demekle yetindi. Demet Akalın da eşinin açtığı boşanma davasını kabul ettiğini belirtti.

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası