Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

Demet Akalın Resimleri 7

Demet Akalının Resimleri

GERİ  İLERİ

Bu yıl bunlar konuşuldu...

DJ NİKİ TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVDİ

İstanbul, Mersin ve Ankara’dan sonra Eskişehir’e gelen DJ Niki Belucci, Hayal Kahvesi’ndeki yarı şovuyla nefesleri kesti. Eskişehir Hayal Kahvesi’nde Niki Belucci’nin gösterisini çok sayıda kişi izledi. Gösterisinde zaman zaman şarkılar da söyleyen Belucci, programının ortalarında belden üstündeki giysilerini çıkartıp yarı kaldı. DJ olarak anılan Niki Belucci, sahnedeki gösterileriyle Eskişehirli hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

Deniz Seki Hüsnü Şenlendirici, Ece Gürsel "AŞK ÜÇGENİ"NDE İŞLER KARIŞTI

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Hanım ve yasak aşk yaşadığını itiraf ettiği si Deniz Seki arasındaki aşk üçgeni geçen hafta da epey hareketliydi. İlk haber Şenlendirici cephesinden geldi. Eşi ve eşinin yakınları ile kavga eden Hüsnü Şenlendirici karakolluk oldu. Kavgada silah kullandığı iddia edilen Hüsnü Şenlendirici gözaltına alındı.

Sonra olay bir şekilde tatlıya bağlandı.B:u kez de Nazire Hanım'ın sözleri ortalığı karıştırdı. Hüsnü Şenlendiric'nin 'boşanacağım' açıklamasından sonra Hazire Hanım:"En çok Hüsnü'ye üzülüyorum. Deniz Hanım kocama çok aşık bunu biliyorum. Ben de çocuklarının anası ve kaç yıllık karısıyım" dedi.

Bu aşk üçgeninde haftaya noktayı koyan ise Hüsnü Şenlendirici'nin eşi Nazire Hanım'ın bir magazin programına yaptığı açıklamaydı.

 

İclal Aydın'ın Eşi Tuna Kiremitçi Eski Eşine Döndü

"Gamzeli aşıklar" İclal Aydın ve Tuna Kiremitçi'nin boşanacağı haberi geçen haftanın da en çok konuşulan olaylarından biriydi. Daha sonra ortaya atılan söylenti ise ortalığı iyice karıştırdı. Buna göre Tuna Kiremitçi 5 ay evli kaldığı İclal Aydın'dan ayrılıp eski eşi Yasemin'e dönüyordu. Bu ayrılığa Kiremitçi'nin bir dergi için eski eşi ve küçük oğlunun fotoğraflarını çekmesi ayrılık nedeni olarak göterildi. Ancak İclal Aydın; "Ben de bir anneyim bütün bu olanlar beni de çok üzüyor" açıklamasını yaptı.


Gamzeli aşıklar cephesinden son haberler şimdilik bu kadar. Bakalım önümüdeki günler onlara ne getirecek.

Hande Ataizi ve Fazıl Say Ayrıldı

Hande Ataizi ile Fazıl Say'ın beraberliği, kıskançlık yüzünden bitti.

Ünlü piyanistin, bir gece kulübünde si Ataizi ve larının da olduğu ten sonra sinin telefonuna "Hayatında biri mi var" diye mesaj geçmesi ipleri kopardı.

Beş ay önce birlikte olmaya başlayan ve aşklarını Cemal Süreya'nın, "Bu Bizimki" şiiriyle anlatan Hande Ataizi ile ünlü piyanist Fazıl Say'ın sürpriz ayrılığı, sanat dünyasını hareketlendirdi. Çiftin son bir aydır sürekli tartıştıkları konuşulurken, Fazıl Say'ın aşırı kıskançlıklarından dolayı ayrıldıkları iddia edildi. Bardağı taşıran son tartışma ise, geçtiğimiz günlerde bir gece kulübünde yaşandı. Olay, şöyle gelişti: Hande Ataizi-Fazıl Say çifti, yakın larıyla beraber bir gece kulübüne eğlenmeye giderler. Her konuda fikir alışverişinin yapıldığı neşeli ve keyifli geçen gecede çiftler, sadakat ve aldatma üzerine de konuşmaya başlarlar. İşte her şey bu konuşmadan sonra gelişir. Ataizi'nin, "Kadın için para pul önemli değildir. Kadın, sevdiği adamda şefkat bulamayınca gider" sözünü kafasına takan Say, o gece sessiz kalmayı tercih eder. Ataizi'nin mutsuz olduğunu düşünen Say, bir gece, Mardin'de dizi çekiminde olan Ataizi'nin telefonuna, "Hayatında biri mi var" yazılı bir mesaj gönderir. Çift arasındaki ilk büyük tartışma, bu mesajla başlar. Güzel oyuncu uzun bir süre alttan almaya çalışsa da Say'ın kıskançlıklarından bunalır. Say'ın Mardin'deki dizi çekimleri yüzünden Ataizi'ne telefonla ulaşamaması, bunu farklı algılayıp ünlü oyuncunun hayatında başka birinin olduğunu düşünmesi ayrılığı hızlandırır. Mesajın ardından Fazıl Say'ın konuşmalarındaki üslubun değiştiğini ve İlişkilerinde güvensizlik olduğunu fark eden Ataizi, Say'la konuşarak, beraberliği noktalamaya karar verir...

Tuğba Özay: PIRLANTA TA YATTIM

Manken Tuğba Özay'ın açıklamaları geçen haftanın en ok konuşular olaylarından biriydi. Altın kaplama ta poz veren Tuğba Özay, "Ben daha önce de pırlanta ta bulundum" dedi. Şanlıurfa'da bir mobilya mağazasının açılışında 27 bin YTL değerindeki, bazı bölümleri altın kaplama yatakta Esra Eron'la birlite poz veren manken Tuğba Özay, “Urfa'da bu gider. Bütün aşiret ağaları zengin, ben daha önce pırlanta ta bulundum” dedi.

 

Silikonlu Güzeller

Tuğba Özay geçen hafta başka bir açıklamasıyla da gündemdeydi. ABD'den getirtilen büyütücü bir kapsülün tanıtımında görev alan manken Tuğba Özay konuşunca ortalık birbirine girdi. Podyumların ve sahnelerin ünlüleri arasında "silikon savaşları" başladı.

Özay "BU firma yetkilileri tanıtım için beni seçti. Çünkü lerim doğal, silikon yok" dedi.

Tanıtım sırasında "Bu ürünü Hülya Avşar ve Lerzan Mutlu'ya da tavsiye ediyorum" diyen Özay silikonlu ünlüler hakkında da ilginç açıklamalar yaptı.

Özay'a göre Deniz Akkaya'ya silikon yakışıyor. Demet Akalın ve Çağla Şikel'de hiç iyi durmuyor. Özay, meslektaşladı Akalın ve Şikel'de silikonların güzel görünnin sebebini ' kafesleri çok biçimsiz olduğu için' diyerek açıkladı.

Özay "Bülent Ersoy'un silikonlarının Ebru Gündeş'inkilerden daha iyi durduğunu da sözlerine ekledi.

DOĞA BEKLERİZ REYTİNG İÇİN dans YAPTI

Kulaklarını Japon yapıştırıcıyla yapıştırması, bantlaması, boşanması, tacize uğraması derken manken Doğa Bekleriz ğeçen hafta bambaşka bir konuyla gündemdeydi. Güzel manken katıldığı Bak Kim Dans Ediyor programının istenen izlenme düzeyinin yakalayabilmesi için dans gösterisi yapacağını ilan etti ve bunu gerçekten yaptı da.

Bu arada Bekleriz, yeniden evleneceğinin sinyallerini verdi. Bekleriz, "Çocuk yapma arzularım depreşti...Tekrar evlenmeyi düşünüyorum. Ben düzensiz bir hayat yaşamak istemiyorum. Karşıma düzgün bir insan çıkarsa tabii ki evlenirim. Ben evliliğe küsemiyorum" dedi.

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

demet akalın video

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası