Deniz Akkaya fotoğraf galerisi fotoğrafları Akkayanın resimleri

Deniz Akkaya biyografi: 3 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Deniz Akkaya ilkokulu Faik Reşit Unat İlkokulu’nda okudu. Daha sonra...
Deniz Akkaya bebeği kutladı: Deniz Akkaya ve eski si doğan kızları Ayşe'nin doğumunu kutladı.

Deniz Akkaya Kimdir

Ünlü manken sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya; 1977 İstanbul'da doğumludur.
grafiksaati.org.net .org Gençlik haberleri Kültür sanat magazin haber dergisi
İstanbul Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim gören Akkaya, 1997 yılında "Best Model of Turkey Yarışması"nda birinci oldu. "Miss Grace of the World" yarışmasında da dördüncü olan ünlü manken ve sunucu Akkaya, Yıldırım Mayruk, Vakko, Beymen, Cemil İpekçi gibi, marka ve stilistlerle çalıştı.
Deniz Akkaya
Dizi ve reklam oyunculuğu ile beraber sunuculuk da yapan Akkaya bir kız çocuk annesidir. grafiksaati.org

Deniz Akkaya doğum yaptı: Ünlü manken Deniz Akkaya Miami'de bir çocuğu dünyaya getirdi. Ebru Şallı ı Akkaya'ya; doğum öncesi aldığı kiloları verebilmesi için fittnes yapmasını önerdi.
Deniz Akkaya Miami'de kokoreç yedi: Ünlü mankenin canı kokoreç çekince meslektaşı Güzide Duran Akkaya'ya Türkiye'den kokoreç gönderdi.

Ünlü manken Deniz Akkaya manavdan elma aldı: Akkaya Arnavutköy mahallesindeki evine yakın "Kolaylar Market"ten yarım kilo elma aldı.

Deniz Akkaya balıkçıda balık yedi: Akkaya doğan çocuğunun babası ayrıldığı Efe Önbilgin ile Bebek Balıkçısı'nda yemek yedi.
Deniz Akkaya ve bebek bezi reklamı: Bir bebek bezi firması Akkaya'ya bebeğiyle reklamlarında oynaması için 700 bin dolar teklif etti.
Manken ve oyuncu Deniz Akkaya saçlarını yaptırdı: Güzellik salonuna gitti

Sosyal medyada biz

Şirin Gurme

Şirin Gurme Facebook

Twitter

Facebook

Pinterest

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası