Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye       

Moda  Ressamlar  Seramik  Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler 

 

 

Doğa Bekleriz

Doğa Bekleriz resimleri fotoğrafları geriDoğa Beklerizin video ve resimleri ileri

 

 

Doğa Bekleriz Boşandı ve Gelinlik Defilesine Katıldı

Boşandığı gün defilede gelinlik giydi

İZMİR'e defileye gelen Doğa Bekleriz, eşinden boşandığı gün gelinlikle podyuma çıkınca gözyaşlarına hakim olamadı.


Yürüyüşünü tamamlayamayan Bekleriz'i manken ı Tuğba Özay teselli etti.

 

Şenay Düdek'ten Bekleriz'e Sert Yanıt

DOĞA BEKLERİZ'İN ZOR ANLARI...

Manken Doğa Bekleriz dün bir süreden bu yana ayrı yaşadığı eşi Namık Güldeniz'den boşandı. Aynı günün akşamında İzmir'de bir gelinlik ve abiye firmasının defilesine Tuğba Özay ile gelen Bekleriz, abiye kıyafetleri sunduktan sonra sıra gelinliğe gelince duygulandı. Beyaz gelinlikle boşandığı günün akşamı defileye çıkan Bekleriz podyumda yürürken gözyaşlarını tutamadı. Bir ara sendeleyen Bekleriz yürüyüşünü tamamlayamadan kulise gitti. Burada da ağlayan Bekleriz'i Tuğba Özay teselli etmeye çalıştı.

Namık Güldeniz’den ayrıldığı için oldukça üzgün olduğunu belirten Bekleriz, “Bugün resmen boşandık, Boşandığım ilk gün işim gereği gelinlik giymek beni iki kat daha üzdü. Eşimi seviyordum. 6 aydır ayrı yaşıyorduk. Boşanmanın etkisi var üzerimde” diye konuştu.

Ogün Moda Evi'nin defilesi sonrasında da mankenlerin yakasını şansızlık bırakladı. Defile sonrası çıkışta bekleyen kalabalık arasında Bekleriz ve Özay zor anlar yaşadı. Bazı kişilerin Bekleriz'i taciz ettiği görüldü. İki manken otomobillerine binip güçlükle uzaklaştı. Ancak sürücü çıkmaz sokağa girince araçlarıyla aynı kalabalığın içinden bir kez daha geçmek zorunda kalan Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz'in İzmir defilesi maceralı bitti.

Gizlilik Politikası