Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye       

Moda  Ressamlar  Seramik  Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler 

 

 

Doğa Bekleriz

Doğa Bekleriz resimleri fotoğrafları geriDoğa Beklerizin video ve resimleri ileri                                        

 

 

 

Doğa Bekleriz olay çıkardı

Bir defile için dün sabah Antalya'ya giden Doğa Bekleriz, uçakta hostesle kavga etti. Türk Hava Yolları'nın 08.20 uçağına binen Bekleriz, uçak havalandığı sırada yatırdığı koltuğunu uyarılara rağmen kaldırmayınca, hostes tarafından ikaz edildi. Tüm uyarılara rağmen koltuğunu kaldırmayan ünlü manken hakkında rapor tutuldu.
 
Şenay Düdek'ten Bekleriz'e Sert Yanıt

Son günlerde kavgalarıyla gündeme gelen manken Doğa Bekleriz, bu kez havada olay çıkardı. Bir defile için dün sabah Türk Hava Yolları'nın 08.20 uçağı ile Antalya'ya giden Bekleriz, uçak havalanmadan önce koltuğunu yatırınca, hostes tarafından ikaz edildi.

Bu rağmen koltuğunu kaldırmayan ünlü mankeni sırasıyla iki kabin memuru ve kabin amiri de uyardı. Tüm kabin görevlilerinin uyarılarına rağmen uçak havalanmasına rağmen koltuğunu kaldırmayan Bekleriz hakkında, uçuş güvenliğini riske soktuğu için rapor tutuldu. Ardından da havaalanı güvenliğine şikayet edildi. Bekleriz'in uçaktan inerken de kendisini uyaran hostesi ittiği iddia edildi.

Uçak Antalya'ya iner inmez polis tarafından gözaltına alınan manken hakkında 'uçakta isyan çıkardı' diye rapor tutulduğunu öğrenildi. Bekleriz ise yaşananlar karşısındaki şaşkın olduğunu söyledi: "Bu aralar çok yorgunum. Birçok işe gidiyorum. Son 24 saattir de uyumuyorum. Bunun yüzünden sabahleyin uçağa bindiğimde koltuğumu uçak kalkmadan önce, yatırmak istedim. Çünkü uyumak istiyordum. Sonra hostes gelip koltuğumu düzeltmemi istedi. Ben de 'tamam düzelteceğim' dedim. Daha uçak kalkmamıştı. Neyin ne zaman yapılacağını hosteslerden daha iyi bilirim. Devamlı uçan birisiyim. Ancak hostes polemiği devam ettirdi. Ve benim hakkımda uçakta tutanak tutturmuş. Uçaktan inerken otobüse giderken başımda iki polis durdu. Benimle birlikte otobüse bindiler. Havaalanında ise beni 15 polis bekliyordu. Uçakta da başka bir hostes beni kolumda çekiştirdi. 15 polisi karşımda görünce şok geçirdim. Sanki ben kaçakçıyım ve katilim. Tutanağı okuduğumda benim hakkımda yazılan yazı ise uçakta isyan çıkardığıma dairdi. İsyan çıkaracak bir şey yapmadım. Hepsinin ismini aldım. Ben de onlar hakkında tutanak tutturacağım. Araya tanıdığım Antalya'daki polis larım girmeseydi nezarette yatabilirdim" dedi.

HOSTESTEN DAHA GÜZELİM Bekleriz kendisini şu gerekçeyle savundu: "Kavganın sebebi tamamen benim hostesten daha güzel ve ünlü olmam. Kusura bakmasın ben ondan daha güzelim o daha çirkin..."

HERKES BİLDİĞİ İŞİ YAPSIN Manken Doğa Bekleriz, katıldığı bir tanıtımda, DYP'ye üye olan meslektaşı Şebnem Schaefer'ı eleştirdi.Kendisini ifade edemeyen biri nasıl partiyi temsil edecek. Şebnem'e daha fazla birşey söylemiyorum, susma hakkımı kullanıyorum. Ben hayatta girmem, siyaset bana sıcak gelmiyor. Tabii ki, politikayı hak ettiği değeri verenlere var, dolayısıyla onlar yapmaya devam etsinler. Ben mankenim, politikacı değil. Herkes kendi işini yapsın.

Gizlilik Politikası