Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye       

Moda  Ressamlar  Seramik  Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler 

 

 

Doga Bekleriz fotolari

Doğa Bekleriz resimleri fotoğrafları geriDoğa Beklerizin video ve resimleri ileri                  

 

 

 
Şenay Düdek'ten Bekleriz'e Sert Yanıt

Doğa Bekleriz, Şebnem Schaffer’in DYP saflarından siyasete atılmasını eleştirdi.

‘Biz Türküz, o Almanyalı’

Doğa Bekleriz, Şebnem Schaffer’in DYP saflarından siyasete atılmasını eleştirirken, “Biz Türküz o Almanyalı. Daha Türkçe’yi bile doğru düzgün konuşamıyor, kendini nasıl ifade edecek. Kendini ifade edemeyen bir insan nasıl bir partiyi temsil edecek” dedi.

Gazetecilerin, manken Şebnem Schaffer’in siyasete atılması ile ilgili sorularını yanıtlayan Doğa Bekleriz, sert açıklamalarda bulundu. Herkesin herşeye el atmasının doğru olduğunu düşünmediğini ve siyasete atılmayacağını belirten Bekleriz, “Bu işlerin altından kalkacak isimler belki vardır. Bir kere Şebnem Almanyalı. Bizler Türküz o Almanyalı. Almanya’da yetişmiş. Bizim gelenek, görenek, örf ve adetlerimizden bi haber. Biz Türküz
o Almanyalı, ne alaka. Daha Türkçe’yi bile doğru düzgün konuşamıyor, kendini nasıl ifade edecek. Kendini ifade edemeyen bir insan nasıl bir partiyi temsil edecek” diyerek tepkisini dile getirdi.

Boşanmasına neden olan öp*şme görüntülerinin yayınlanmasının işlerini açtığını söyleyen Bekleriz, şunları söyledi:“Bizim magazin dünyamız böyle. Bizim işlerimiz böyle dönüyor. Ben ne kadar magazinlerde gözükürsem o kadar işlerim artıyor. Dolayısıyla bu konuyla ilgili istemeden gündeme geldim. Bu da neyi getirdi. İşte firma yetkilileri ben daha fazla çalıştığım için benimle çalışmaya başladı. Aslında tabi ki yazık. Ben aynı işi aynı disiplinle daha önce de yapıyordum. Ama bu olaylar gündeme geldikten sonra tabiki bir artış yaşandı. Keşke öyle olmasaydı.”dedi.

Gizlilik Politikası