Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye       

Moda  Ressamlar  Seramik  Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler 

 

 

Doğa Bekleriz

Doğa Bekleriz resimleri fotoğrafları geriDoğa Beklerizin video ve resimleri ileri                                   

 

 

 
Şenay Düdek'ten Bekleriz'e Sert Yanıt
 

Tuğba Özay, Doğa Bekleriz, Arzu Pavlova, Nesrin İşçi, Burcu Erkoç, Nur Gümüşdoğrayan

Yedi ayrı sahnede Mevlana koleksiyonu

Ankara Olgunlaşma Erstitüsünün, Mevlana’nın 800. doğum günü anısına hazırladığı "Mevlana Koleksiyonu" defilesi sahne gösterileriyle tanıltıldı.

UNESCO tarafından ilan edilen "Dünya Mevlana Yılı" kapsamında Ankara’da muhteşem bir gece düzenlendi. Ankara Olgunlaşma Enstitüsü ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve ünlü mankenlerin görev aldığı etkinlikte, Mevlana Koleksiyonu tanıtıldı.

BAKAN EŞLERİ KATILDI

Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’ndaki gerçekleştirilen geceye, aralarında Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe’nin eşi Birgül Pepe, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler’in eşi Mehtap Güler, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek’in de bulunduğu davetliler katıldı.

ÜNLÜLER PODYUMDA

Aralarında Tuğba Özay, Doğa Bekleriz, Arzu Pavlova, Nesrin İşçi, Burcu Erkoç, Nur Gümüşdoğrayan’ın da bulunduğu ünlü mankenler, Didar Şahin’in koreografisiyle muhteşem bir gösteri sundular. Yedi ayrı sahneden oluşan gösterinin "Nefes, doğuş, yöneliş" adlı ilk bölümünde, Kültür Bakanlığı Sanatçıları müzikleriyle mankenlere eşlik ettiler.

Gösteri, Birinci Selam: Bitiş, İkinci Selam: Görüş, Üçüncü Selam: Oluş, Dördüncü Selam: Dönüş, Düğün Günü ve Gül Sahnesi bölümüyle sona erdi.

Beyaz güvencin uçuruldu

Muhteşem bir ışık ve ses şovuyla renklenen gösteri, davetliler tarafından büyük bir beğeniyle izlendi. Gösterinin son bölümünde mankenler, ellerindeki beyaz güvercinleri uçurdular.

Gösterinin ardından sahneye çıkan ve mankenlere gül veren Nevin Gökçek, "Ben, yaradanı ve yaradanın yarattığı her şeyi çok seviyorum" dedi.

Defilede gözler parmaklarda kaldı

Geceye katılan Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe’nin eşi Birgül Pepe’nin sağ elindeki dev kırmızı yüzük oldukça ilgi çekiciydi. Yüzüğün yarı değerli bir taş topaz olduğu öğrenildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler’in eşi Mehtap Güler de yine sağ elindeki dev yüzükle dikkatleri üzerine topladı. Güler’in, zümrütün düşük kalitelisi olan kök zümrütten oluşan yüzüğünün etrafında iki sıra elmas taş vardı. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek’ti. Gökçek de yine etrafı elmas taş çevrili bir kök zümrüt yüzük taşırken şıklığını kulağındaki elmas küpelerle tamamlıyordu.

Gizlilik Politikası