Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

eva emel maya türbanlı manken videoları resimleri macar manken rus manken

Eva Emel Maya

Previous arrowNext Arrow

Tags: eva maya, eva emel maya, emel maya, eva emel maya resimleri, eva mayanın, eva maya türbanlı manken, video, eva maya videoları resimleri, türbanlı manken, macar manken, rus manken, resimleri

Emniyetçiler sauna kapatırdı

Saunaçı Zeliha Tüfekçi avukatı Temel Eken aracılığı ile savcıya verdiği ifadelerinde şok suçlamalarda bulundu. İşte Tüfekçi'nin ifadesinden çarpıcı bölümler:

TEMİZLEMEYE GELDİK:

Kasım Zengin ve ları kendilerini derin devlet mensupları olduğunu, Ankara'yı temizlemeye geldiklerini söylediler.

KAPLAN PARA ALDI

Yaşar Kaplan, milletvekili danışmanıdır. Etrafındaki bürokratları ve emniyetteki tanıdıklarını kullanarak işyerimi sorun çıkarmadan çalıştırabileceğini söyledi. Ayda 5 bin YTL para ve işyeri hissemin yüzde 30'unu istedi. Kabul etmedim. Emniyette bazı kişilere hediyeler almamız gerektiğini belirtti ve bir mağazadan takım elbiseler aldı. Parasını ödedim. 2005 martında kendisine 3 bin ve 4 bin YTL verdim.

RUHSAT İÇİ RÜŞVET

Saunanın ruhsatında bir sorun çıkmıştı. Kaplan bana Gençlik ve Spor Müdürlüğünde A.S.'nin bu işi halledeceğini, bunun için de para gerektiğini söyledi. 3 bin YTL verdim. Emniyette samimi olduğu üç dört kişi vardı. Onlar geldiğinde Kaplan saunayı kapatmamı isterdi.

Saunaya kadar

KÜRE Operasyonu'nda adından sıkça sözedilen ve Zeliha Tüfekçi'ye ait olan Geyşan Sauna Merkezi, bir üs gibi donatılmış. Beş katlı bir binanın birinci katını tamamen kaplayan sauna merkezinin pencerelerine de güvenlik kameraları yerleştirilmiş.

Ekonomik çıkar için sorgulandı

YAŞAR Kaplan aşağıdaki suçlamalar yöneltilerek sorgulandı:

Haksız ekonomik çıkar sağlamak amacıyla örgüt faaliyetlerinde bulunmak,

Rüşvet ve rüşvete aracılık etmek'.

Kaplan'ın ise "Bir işadamayım. Bu insanlarla ne işim olabilir. Zeliha Tüfekçi'yi bir kez gördüm' diyerek suçlamaları kabul etmediği belirtildi.

KORUMA TUTUKLANDI

İbrahim Tatlıses'in koruması Gökhan ncı dün tutuklandı. Tutuklu sayısı 11 oldu.

Adliyeye ilginç ziyaret

Küre Operasyonu devam ederken, dün öğle saatlerinde Ankara Adliyesi'ne iki ilginç ziyaretçi geldi. Askeri Yüksek İdare Mahkemesi (AYİM) Başkanı Tuğgeneral Turgut Arıbal ile Askeri Yargıtay Başkanı Tuğgeneral Ahmet Alkış, Ankara Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Uğurlu'yu ziyaret etti. Ankara Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Uğurlu ve Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Boyrazoğlu ile görüşen Arıbal ve Alkış, daha sonra bazı başsavcıvekillerinin de katılımıyla öğle yemeği yediler.

BİNBAŞI YALANLANDI

"Duran Balkaya" isimli emekli bir binbaşının da gözaltına alındığı yönündeki haberlerin ise gerçeği yansıtmadığı landı.

Mağaza açılışı

Berka kabıcılığın (Nüve Collection) sahibi Yaşar Kaplan, kabı mağazasının açılışında tanıtırken bir yanına eşini, diğer yanına ise Geyşan Sauna Merkezi'nin sahibi Zeliha Tüfekçi'yi alarak böyle poz verdi. Ankara Olgunlar Sokak'ta bulunan kabı mağazasının açılışı için davet edilen mankenler Tuğba Altıntop ile Eva Maya da çekilen fotoğraf karesinde yer aldı. Altıntop, "O gece çok sayıda milletvekili vardı" dedi.

23 Şubat 2006

Bu sayfa 10 Temmuz 2011 tarihinden sonra  defa ziyaret edilmiştir.

Gizlilik Politikası