Grafik Saati

Şarkıcı Gülşen Albüm Fotoğrafları Resimleri Gülşenin Son Fotograflari Gulsen Resmi Gulsenin   yeni video klip klipleri klibi sarkici album albumu albumleri web sitesi   gi şarkıları müzik izle seyret dinle sarkilari şarkılarını bütün sarkisini sarkilarini şarkısını meet arab women muslim woman arabian dating service Muslim Matrimonial Russian Ukranian services russia Ukrania  bharatmatrimony for india girls singles Turkish breast augmentation cosmetic surgery plastic breast implants silicone lift reduction reconstruction   i

Video Klipler

GİRİŞ
Paylaş

Şarkıcı Gülşen Resimleri

Ads
Gülşen Biography, Who is Gülşen
Year of Birth: 29/05/1976 Gemini
The first album was issued in 1996 -('Be Adam' from Raks Müzik). 1997 also has the best female vocal award. 29 May 1976, was born in Istanbul. ITU Turkish Music in the section studied. She was singing in the bars. Second album appeared in 1999 (Prestij Müzik "Erkeksen"). The third album is called "Of ... Of ..."

     Geriİleri

Gülşen: Erol Köse İşlerimi Engelletiyor!

Gülşen, önceki gün Klass FM'de Cenk Alptekin'in hazırladığı programa konuk oldu. Ünlü şarkıcı, sırasında eski yapımcısı Erol Köse'nin birtakım yeraltı bağlantılarını kullanarak işlerini engellemeye çalıştığını ima etti.

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Ajda Pekkan Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
Ajda Pekkan resimleri Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
         
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel resimleri Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
         
Ebru Gündeş Ebru Şallı Ece Gürsel Eva Maya Ebru Polat
Ebru Gündeş ebru şallı resimleri Ece Gürsel Eva Emel Maya ebru polat
         
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Hadise Işın Karaca
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Şarkıcı Hadise Işın Karaca resimleri
         
Müjde Ar Nil Karaibrahimgil Nilay Dorsa Öykü Serter Özgü Namal
Müjde Ar resimleri Nil Karaibrahimgil nilay dorsa öykü serter resimleri özgü namal resimleri
Sebnem Schaefer Sibel Can Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuğba Ünsal
Şebnem Schaefer resimleri sibel can resimleri Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuba Ünsal
Grafik Saati magazin Eğlence dünyasından haberler. Ünlü sanatçıların resimleri. Biyografi ve videolar. Magazin ve dedikodu haberleri. Gençlik aktiviteleri ve mekan tanıtımları. Açıklama: Ünlülerin hayatları. Eğlence mekanları, merkezleri video izle şarkı dinle müzik. Kim nerede nasıl eğleniyor? Eğlence mekanları merkezleri ve tanıtımları. Ünlü sanatçıların reklam filmleri. Erkek ve kadın giyim mağazaları. Yazlık elbise modelleri 2011. Giysi satın al

 

Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur Zeynep Yılmaz

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur zeynep yılmaz resimleri

Keywords: Eğlence mekanları ve merkezleri reklam filmleri. Erkek kadın bayan giyim haberleri reklamları. Video izle şarkı müzik dinle. Bedava cilt bakımı ve filmi. Ünlü resimleri elbise modelleri. Ünlülerin hayatları biyografi kimdir? Twitter facebook vikipedi haberleri

 

Programları arıyorlar
Gülşen, programda çarpıcı iddialarda bulundu: "Programlar aranıyor, benim çıkmam engellenmeye çalışılıyor. Mesela yarın Ercan Saatçi ve Fatih Erkoç'la Bülent Ersoy'un şovuna katılacaktık. Aynı şahıs tarafından programdaki bazı insanlar aranmış ve bizim, özellikle de benim programda bulunmamam için girişimlerde bulunulmuş. Ayrıca çıktığım gece kulüpleri aranıyor, çıkmama birkaç gün kala bedava sanatçı gönderilerek programım iptal ettiriliyor."

Onlar adına üzülüyorum
Ünlü şarkıcı, bir dönem İbrahim Tatlıses'in Asena'nın işlerini engelletmesini anımsatan bu olayla ilgili, sözlerine şöyle devam etti: "Ben isim yapmış bir yorumcuyum. 6'ncı albümümü çıkardım ve dimdik tayım. Böyle küçük insanların bir takım çabalarıyla bir şeyleri engelleyebileceklerini zannetmeleri gerçekten çok komik. Onlar adına üzülüyorum. Ercan Saatçi'yle birlikte bu durumu değerlendiriyoruz. Gereken şey tarafımızdan mutlaka yapılacaktır."

Gülşen, aynı engellemeler nedeniyle İbrahim Tatlıses’in programına da katılamayacağını söyledi: "İbrahim Tatlıses’in programı için aradılar, menajerimle konuştular. Yine aynı şahıs, programa katılmamı engellemek için girişimlerde bulundu."

gizlilik politikası