Grafik Saati

Şarkıcı Gülşen Albüm Fotoğrafları Resimleri Gülşenin Son Fotograflari Gulsen Resmi Gulsenin   yeni video klip klipleri klibi sarkici album albumu albumleri web sitesi   gi şarkıları müzik izle seyret dinle sarkilari şarkılarını bütün sarkisini sarkilarini şarkısını meet arab women muslim woman arabian dating service Muslim Matrimonial Russian Ukranian services russia Ukrania  bharatmatrimony for india girls singles Turkish breast augmentation cosmetic surgery plastic breast implants silicone lift reduction reconstruction   i

Video Klipler

GİRİŞ
Paylaş
Ads

Şarkıcı Gülşen Resimleri, Fotoğrafları, Videoları, Fotoları

 

Gülşen Biography, Who is Gülşen
Year of Birth: 29/05/1976 Gemini
The first album was issued in 1996 -('Be Adam' from Raks Müzik). 1997 also has the best female vocal award. 29 May 1976, was born in Istanbul. ITU Turkish Music in the section studied. She was singing in the bars. Second album appeared in 1999 (Prestij Müzik "Erkeksen"). The third album is called "Of ... Of ..."

Renkli Gülşen: Kişiliğine uygun tarzını yansıtan, güneş kadar sıcak, birbirinden renkli ve capcanlı kıyafetlerle InStyle dergisine poz verdi. Son albümü "Ama Bir Farkla" ile listelere hızlı bir giriş yapan Gülşen, kendisini söz ve bestesini yaptığı şarkılarıyla olduğu kadar giydiği renkli kıyafet seçimleriyle de ifade edebiliyor. Pembe, mavi, yeşil ve mor en sevdiği renkler. "Moda ilgilendiğim bir konu. İşimin görsel yanının olması modayla alakalı olmamı da gerektiriyor" derken alakasız kombinlerle farklı ve kendine yakışan bir tarz yaratabildiğine inanıyor.

gizlilik politikası