GrafikSaati

Şarkıcı Gülşen Albüm Fotoğrafları Resimleri Gülşenin Son Fotograflari Gulsen Resmi Gulsenin   yeni video klip klipleri klibi sarkici album albumu albumleri web sitesi   gi şarkıları müzik izle seyret dinle sarkilari şarkılarını bütün sarkisini sarkilarini şarkısını meet arab women muslim woman arabian dating service Muslim Matrimonial Russian Ukranian services russia Ukrania  bharatmatrimony for india girls singles Turkish breast augmentation cosmetic surgery plastic breast implants silicone lift reduction reconstruction   i

Video Klipler

GİRİŞ
Paylaş

Gülşenin şarkıları, videoları, resimleri, fotoğrafları

Ads
Gülşen Biography, Who is Gülşen
Year of Birth: 29/05/1976 Gemini
The first album was issued in 1996 -('Be Adam' from Raks Müzik). 1997 also has the best female vocal award. 29 May 1976, was born in Istanbul. ITU Turkish Music in the section studied. She was singing in the bars. Second album appeared in 1999 (Prestij Müzik "Erkeksen"). The third album is called "Of ... Of ..."

            Geriİleri

Şarkıcı Gülşen,Sezen Aksu ve Onno Tunç'un ölümsüz aşkları için şarkı yazdığını açıkladı. Şarkıcı Gülşen,Sezen Aksu için beste yazdığını açıkladı.

‘Su Gibi Geçerdi Zaman’ adını verdiği şarkıda, Aksu’nun Onno Tunç ile ölümsüz aşklarını anlattığını söyleyen Gülşen,"şarkıyı bir gecede yazdım henüz Sezen Hanım’a dinletemedim" dedi.

Sezen’e şarkı yaptım haberi yok

'Ama Bir Farkla' adlı albümü çıkan Gülşen, herkesin şarkı aldığı Sezen Aksu için kendisi bir şarkı yaptı. Onno Tunç ve Sezen Aksu aşkına ithafen 'Su Gibi Geçerdi Zaman' şarkısını yazıp besteleyen Gülşen, Sezen’in şarkıdan haberi yok.

Albüm fotoğraflarının İngiliz model Jessica Stam'iın fotoğraflarıyla bire bir aynı olmasına ise, "Zeynel Abidin tarafından bana konsept anlatıldığında çok hoşuma gitti. Müzisyenim, o konseptin daha önce kullanıldığını nasıl bilebilirdim ki? Taklitçilik en tahammül edemediğim şeydir". diye açıkladı.

Sezen Aksu ve Onno Tunç'a yazdığı beste
SU GİBİ GEÇERDİ ZAMAN

Ne çok hissetmişim uyurken bile sevdiğini
O dar vakitlerde seninle görmüşüm aşkın açık saçık her halini
Ah göz ağrım temize çıkardık dayansan
Yoksun ya bana yeter bu şehirde nefes alsan
Kollarında su gibi geçerdi zaman
Gittiğin günden beri sevme özürlüyüm
Senden sonra diye bir hayat varsa ben ölmekle yükümlüyüm
Söz-Müzik: Gülşen

gizlilik politikası