Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

 

tuğba ekinci resimleri 100 derece fotoğrafları yanma demezler yanan adama 2013 biyografi o şimdi asker

Tugba Ekinci

                                                                                                                         Geriİleri

Estetik ameliyat yüzü görmeyen yıldız Tuğba Ekinci deniz kızı oldu

 

Silikonsuz güzel Tuğba Ekinci

dekolteli denizkızı kostümüyle dikkat çeken başarılı sanatçı, "Vücudumda her şey orjinal" dedi

Ünlüler Go-kart’ta yarıştı

Sultanbeyli’de 7 bin dönümlük büyük bir arazide inşa edilen My Go-kart Spor Kompleksi’nin açılışı, birçok ünlünün katılımıyla geçtiğimiz hafta yapıldı.

Osman Karamehmetoğlu’nun sahibi olduğu spor kompleksinin açılışına, Vahe Kılıçarslan, Yeliz Yeşilmen, Tahsin Taşkın, Tuğba Ekinci gibi birçok ünlü isim katıldı. Açılış sırasında saatlerce eğlenen ünlü isimler, özel giysilerle katıldıkları yarışta, çocuklar gibi My Go-kart otolarından inmek istemediler.

Tuğba Ekinci denizkızı oldu

Tuğba Ekinci,Banu Noyan Event Office organizasyonu ile Dev Balıklar Şehirde sergisi için denizkızı oldu.

Bir köpekbalığının yanına yatan Tuğba Ekinci, onu balina zannettiğini itiraf etti. dekolteli denizkızı kostümüyle dikkat çeken başarılı sanatçı, "Vücudumda her şey orjinal, bir yıl önce bir klinikte kendime ameliyatı yaptırmıştım. Sonra onun hata olduğunu anladım. bitkisel bir hapla geri getirdim. Kadınlara önerim bu tarz olaylarda bitkisel yolları tercih etmeleridir" dedi.

İzleyenlere balık dansı yapan ve "Bir denizkızı olmadığım kalmıştı onu da oldum" açıklamasında bulunan Ekinci, "Bir sürü ısırmak istediğim kişi var, hangisini söyleyeyim? Ağzımı açtığım an hepsini yerim gibi geliyor" diye konuştu. Şahin Özer'le ilgili problemlerinin çözüldüğünü söyleyen Tuğba Ekinci, "Eski şirketime hiçbir borcum yok, ben hiçbir zaman borçla ticaret yapmam. Meslek hayatıma devam edip edemeyeceğimi oturup düşündüm, ayrılmam için benden belli bir para isteniyordu. O parayı ödedikten sonra ne yapabilirim diye baktım. Boynuz şarkısının ses getireceğine inandım. Sözleşmemi aldım, sanat hayatıma bu şekilde devam etmem daha mantıklı geldi" dedi. Tuğba Ekinci'yi taşıyan iki dalgıcın, "Çok hafif, tüy gibi" demelerine rağmen Ekinci'yi taşırken zorluk çekmeleri dikkat çekti.

Tuğba Ekinci'nin Estetik Olmadığı iddia ediliyordu...

Tuğba Ekinci ilgili haber Arşivi

Tuğba Ekinci Fotoğraf Arşivi

gizlilik politikası