Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

 

 

tuğba ekinci resimleri 100 derece fotoğrafları yanma demezler yanan adama 2013 biyografi o şimdi asker

Tuğba Ekinci "O Şimdi Asker" Dedi

 

Geriİleri

 

Tuğba Ekinci vücuduna yapışan deri elbisesiyle seyredenleri büyüledi

Tuğba Ekincinin Dev Konseri

Bu konserin giriş bileti atık şişe ve pil

Birçok ünlü ismin katılacağı konser, küresel ısınmaya karşı bilinç oluşturmayı hedefliyor.

KÜRESEL ısınmaya karşı toplumsal bilinç oluşturmak amacıyla Çevre ve Orman Bakanlığı'nın öncülüğünde düzenlenen, Enerji ve Tarım Bakanlıklarının da desteklediği küresel bilinç konserlerinin ilki 7 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'da gerçekleştirilecek. Ücretsiz konserin giriş bileti ise atık pil, pet şişe ve kağıt olacak.
‘Çok geç olmadan, küresel ısınmayı durduralım, bireysel önlemlerimizi alalım’ sloganıyla düzelenen konserlerin ilki Yedikule Zindanları'nda gerçekleştirilecek. Saat 20.00'de başlayacak, sunuculuğunu Vatan Şaşmaz ve Esra Erol'un yapacağı gecede, küresel ısınmanın getirdiği tehlikelere dikkat çekilecek. Küresel Bilinç konserine Ebru Yaşar, Keremcem, Zeynep Dizrar, Alişan, Kutsi, Sefarat, Tan, Asuman Krause, Hasan Yılmaz, Aslı Hürel, Yeliz Yeşilmen, Ümit Sayın, Fulden Uras, Aylin Coşkun, Nalan, Burcu Güneş, Ege, Cüneyt Tek, Pınar Aylin, Tuğba Ekinci, Emel, Yeliz, Harun Kolçak, Ebru Destan, Seda üren, Sibel Alaş, Seden Gürel gibi sanatçılar katılacak.
Ücretsiz olarak düzenlenecek olan konserin giriş bileti ise atık pil, pet şişe ve kağıt olacak. Konserler, Kocaeli, Yalova, Bursa, Ankara, Kayseri, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana ve Antalya ile KKTC'de sürecek.

 

Tuğba Ekinci ilgili haber Arşivi

Tuğba Ekinci Fotoğraf Arşivi