Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

ebru şallı tan resimleri güzellik sırları selülit savar biyografi

Ebru Şallı Tan

 

Ebru Şallı kendini kimlere benzetti

Velifendi'de düzenlenen at yarışlarına eşiyle birlikte izleyici olarak olarak katılan Ebru Şallı, kendini kime benzetti.

Velifendi'de düzenlenen "Malazgirt, Boğaziçi ve Topkapı Enternasyonal At Yarışları"na eşiyle birlikte izleyici olarak olarak katılan Ebru Şallı, şapkasıyla büyük ilgi gördü.

Şallı, "Kendimi İngiliz gibi hissediyorum" dedi.

Pazar günü Velifendi'de yapılan, Kraliçe Elizabeth, Dubai Şeyhi El Makdum, Katar Başbakanı Şeyh Abdullah bin Halife El Tani ve dünyaca ünlü birçok işadamının milyarlık atlarının koştuğu "Malazgirt, Boğaziçi ve Topkapı Enternasyonal" yarışını, ünlü isimler de izledi.

Ebru Şallı, eşi Harun Tan ve kayınpederi Oral Tan'ın da yer aldığı yarışlarda ünlü mankenin kafasına taktığı şapka beğeni topladı. Görüntüsüyle İngilizleri andıran Şallı, atları çok sevdiğini ama özel ilgi alanına yarışların girmediğini belirtti. 3,5 yaşına gelen oğlu Beren'in bu yıl anaokuluna başlayacağını belirten Şallı, "Zaman çabuk geçti. Beren yuvaya gidince bende kendi işlerime devam edeceğim. Nelson çekimi anlaşmam devam ediyor. Bu arada büyük bir yemek kitabı çıkartacağım. Sanırım bu kadar zayıf olup da yemek ile bu kadar haşır neşir olan bir başkası yoktur" şeklinde konuştu.

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası