Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

ebru şallı tan resimleri güzellik sırları selülit savar biyografi

Ebru Şallı Tan

 

Ebru Şallı

Hello!Dergisi 3 Yaşında

Sosyete dünyasının nabzını tutan Hello Dergisi,Türkiyede'ki üçüncü yılını doldurarak Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen görkemli bir davetle bu başarıyı tüm dostlarıyla birlikte paylaşarak kutladı.

Güzide Duran, Deniz Akkaya, Tuğba Erbil, Ebru Şallı, Siren Ertan, ve Esin Maraşlıoğlu Geceye Katıldı

Ev sahipliğini Mehmet Y.Yılmaz ve Hello Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erdem Kırım'ın yaptığı davette,Güzide Duran,Deniz Akkaya,M.Ali-Tuğba Erbil,Ebru Şallı-Harun Tan,Neslihan-Ahmet Kozanoğlu,Sevgi-Gündüz Gedikoğlu,Ebru-Haluk Sanver,Çiğdem-Emin Hitay,Feryal-Kemal Gülman,İbrahim Kefeli,Gökhan Çarmıklı-Siren Ertan,Ayşegül-Muharrem Toplusoy,Ahu-Cem Has,Asuman-Hüsnü Güreli,Neslişah Alkoç,İsmail Acar,Sinem Bayer,Gülay Kamaz ve Esin Maraşlıoğlu gibi sanat ve cemiyet hayatından tanınmış ünlü simalar katıldı.

Kokteyl ile başlayan gecede davetliler Esma Sultan Yalısı'nın muhteşem manzarası eşliğinde hoş ler eşliğinde gecenin tadını çıkardılar. Davetin ilerleyen saatlerinde ise ünlü modacı Cengiz Abazoğlu'nun HELLO! Dergisi'nin 3.yaş daveti için özel olarak hazırladığı "Ayna" isimli 2008 yaz haute couture ksiyonu, koreograf Uğurkan Erez tarafından ve podyumda yer alan ünlü mankenler eşliğinde farklı bir görsel sunumla sergilendi..Abazoğlu'nun özel olarak hazırladığı tasarımları davetliler tarafından büyük bir ilgi gördü..

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası