Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

ebru şallı tan resimleri güzellik sırları selülit savar biyografi

Ebru Şallı Tan

"Bunun tarifesi olur mu?"

Aysun Kayacı'nın bir reklam filminde 250 bin YTL karşılığında öp*şmesi; tartışma başlattı: önünde öp*şüp nin bedeli var mı?


İŞTE KAYACI'NIN TARTIŞMA YARATAN öp*şME SAHNESİ

Kayacı'ın ardında pek çok ünlü mankenin öp*şme tarifelerini açıklaması hem konservatuar mezunu "mektepli" oyuncuları hem de alaylı oyuncuları kızdırdı.

Sanat dünyasının ünlüleri; Güzide Duran'ın 1 milyon dolar, Doğa Bekleriz'in 500 bin YTL, Tuba Ünsal'ın 5 milyon dolar ve Ebru Şallı'nın 50 bin dolara 'öp*şeceklerini' söylemesine tepki gösterdi.

İŞTE OYUNCULARIN BU KONUYLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİ

HANDE ATAİZİ: Ben şimdiye kadar karşısında hiç öp*şmedim. 'İlk kez öp*şeceğim, bu yüzden bilmem kaç bin dolar isterim' diye de bir şey söylemem. öp*şmenin de de oyuncu için bir bedeli yoktur. O rolü oynarsın ya da oynamazsın oynamazsın sadece bunu belirtme hakkın vardır.

AHU TÜRKPENÇE: Ben gerçek bir oyuncuyum. öp*şme rollerinin bir bedeli olup olmadığını Aysun Kayacı ve türevlerine sormanız lazım.

ESİN MORALIOĞLU: İlk olarak 'Tatar Ramazan' filminde Kadir İnanır ile öp*şmüştüm. Aşkı anlatan bir filmde 'Ben öp*şmem' ya da 'Şu kadara öp*şürüm' diz çok yanlış olur. öp*şme çok olağan bir şey. Herkes savaşmasın, s*vişsin ve öp*şsün. Rol gereği öp*şmeyi kimse rakamlarla abartmasın. Ben 'Tatar Ramazan'da 'İlk kez öp*şeceğim, bedeli yüksek olur' deseydim; yönetmen bana 'Bay bay' derdi.

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası