Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

ebru şallı tan resimleri güzellik sırları selülit savar biyografi

Ebru Şallı Tan

 

Ebru Şallı 'Önce kocam sonra çocuğum gelir' lafı doğrulandı

Ebru Şallı, "Kendinizi asla bırakmayın" diyerek loğusa uyardı.

Ebru Şallı, mücevher modası dergisi Shine için objektif karşısına işte böyle geçti

Son dönemlerde loğusa olan ünlülerin eşleri tarafından aldatılmasını değerlendiren Şallı, "Bu aldatma olayları benim yıllar önce söylediğim, 'önce kocam, sonra çocuğum gelir' sözünü haklı çıkardı" dedi.

Ebru Şallı, oğlu Beren için hazırladığı yemekleri, "Çocuk Yemekleri" adlı bir kitapta topladı. Bu kitapta, 0-6 yaş grubu çocukların sağlıklı ve dengeli beslenmesi için çok özel yemek tariflerine yer vereceğini söyleyen Şallı, "Bütün annelere bu kitabı tavsiye ediyorum. Benim oğlum Beren, hiçbir yemeği ayırt etmiyor.

Bamyadan bezelyeye kadar her şeyi severek yiyor. Bunun sırrı benim tariflerimde gizli" dedi.

Beren'in üç yaşına bastığını ve ikinci bebeği düşündüğünü söyleyen Şallı, "Ben anneliği çok sevdim. Oğlum beş yaşına geldiğinde ikinci kez anne olmak istiyorum" dedi. Ünlü manken bu arada loğusalık döneminde aldatılan kadınlara da bir uyarıda bulundu: "Kadınlar, kendinizi asla bırakmayın. Son dönemlerde yaşadığımız bu aldatma olayları benim yıllar önce söylediğim, 'önce kocam, sonra çocuğum gelir' sözünü ne kadar haklı çıkardı. Oysa ben burada kocam önemli, çocuk önemli değil demek istememiş, çocuğum kadar kocam da önemli demek istemiştim. Çocuk doğurunca kendini kaybeden, çocuğuna endeksli yaşayan, eşini ihmal eden aileler var. Bunu yapmayın. H spora başlayın, saçınıza, başınıza özen gösterin, süt yapar diye her şeyi yemeyin. En iyi sütü sebze ve meyve yapar. Tahin helvası yapmaz!"

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası