Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

ebru şallı tan resimleri güzellik sırları selülit savar biyografi

Ebru Şallı Tan

 

Ebru Şallı Nilay Dorsa'yı tanımam

Nilay Dorsa ile Ebru Şallı arasınad yaşanan söz dialoğuna son noktayı Ebru Şallı koydu "Nilay'ı tanımıyorum, kendisinin söylediklerini basından takip ettim. Kendisiyle hiç konuşmadım" dedi.

Sunduğu yemek programına manken Nilay Dorsa'yı bilinçli bir şekilde konuk almadığı yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak ise Şallı," Benim bunlardan hiç haberim yok. Bizim bir ekibimiz var şu konuğu çağırın şöyle yapın böyle yapın demiyorum.

Sadece bana bilgi verirler. Nilay'ın geleceği gün program iptal edildi. Ben istemiyorum gibi bir laf söylemedim.

Kendisini tanımıyorum numarası yok bende. Sadece basından okudum duydum. Konuşma gibi birşey geçmedi aramızda" diye yanıt verdi.


 İşte Nilay Dorsa’nın açıklaması; "Uzun zamandır tanıdığım ve geçmişte birçok iste sırt sırta çalıştığım Ebru Şallı'yı artık tanıyamıyorum!

Şimdi lığımızı tekrar gözden geçirmem gerekiyor, yaptığım araştırma neticesinde çekimin iptal olmadığını, adımı duyunca bunu senin iptal ettiğini öğrendim, aramızda yaşanmış kötü bir şey de yok, eğer olsaydı ona yorumlardım ve asistanı ile arasında diyalog yok ve adimi duyunca iptal etti derdim. Sanırım Ebru, benim kendisinden daha güzel olduğumu düşünüp beni kıskandı ya da benim sivri dilli oluşumdan, dobralığımdan korkup kendi açıklarının ortaya çıkacağını düşünüp kendinden korktu" demişti.

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası