Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 

manken
nilay
dorsa
resimleri
vikipedi
biyografi
twitter
ekşi
resim
galerisi

Nilay
Dorsanın
Fotoğrafları,
Resimleri

 

Şarkıcı Manken Nilay Dorsa ve Fulden Uras

Cenker TEZEL

Fulden Uras, hafta sonları Etiler Angel Bar’da sahneye çıkmaya başladı. Sahneye Nur Yerlitaş imzalı kırmızı transparan bir kostümle çıkan Uras cephesinde yenilikler bununla da sınırlı değil. Yaz aylarında kaset çıkarmayı düşünen şarkıcı, menajerliğini yapması için Stelyo Pipis’le anlaşmış. 
Bu ne resmiyet

250 bin dolar harcayarak piyasaya sunduğu ‘Uçacaksın’ adlı yeni albümü ile müzikseverlerin ve müzik eleştirmenlerinin beğenisini nan Gülben Ergen, önceki gece si Mustafa Erdoğan’la Etiler Yüzevler Kebapçısı’nda baş başa yemek yedi. Artık objektiflerden kaçmayan ikili, buna rağmen çıkışta basın mensuplarını görünce birbirleriyle tokalaşıp ayrılmakla yetindi. İkili jeep’lerine binerek oradan ayrıldı.

futbolcu

Futbol hayatını Almanya’da sürdüren Ümit Davala, rap tarzındaki albümünü tamamladı. Yakında piyasaya çıkacak olan ‘Ümit 2-0-0-4’ albümü öncesinde bir de fotoğraf çalışması yapan futbolcu, ünlüler dünyasına girmek isteyen birçok isim gibi lığı tercih etti. Davala, bazı kareler için soyunup küvete girdi ve  poz verdi.

Akrep döndü

‘Hayat Bilgisi’ dizisinde beden eğitmeni rolüyle karşımıza çıkan Akrep Nalan, uzun bir aradan sonra sahnelere döndü. 10 yıl önce Etiler’deki Küfe adlı kulüpte sahneye çıkarken, mekanda bir ay sonrasına bile yer bulabilmenin mümkün olmadığı Akrep Nalan, bundan böyle her cuma gecesi Parkorman’daki Ormanevi’nde sevenleriyle buluşacak.

O artık 90!

Şarkıcı-manken Nilay Dorsa, Yeni Melek Sineması’nın açılışına Yeşilçam’ın eski jönlerinden Salih Güney ile katıldı. Estetikli haliyle dikkat çeken ve her ya poz veren Dorsa, bir dizi operasyon geçirdiğini saklamadı ve soran herkese açık açık ‘Burnumu yaptırdım. 80 beden olan ölçümü de 90’a çıkarttırdım’ diye cevap verdi.

Doğum günü jesti

Güngör Bayrak, yeni yaşını Asmalı Meyhane’de kutladı. Kendisine tek taş pırlanta yüzük hediye eden nişanlısı Bülent Özyürük’ün jestiyle yerden kesilen ve gece boyunca ona sevgi sözcükleri fısıldayan Bayrak’ın yanında, eski dostu Nil Burak da vardı. Bayrak, Burak ve masalarına gelen şarkıcı Reyhan Ataman’la birlikte ‘Eski Dostlar’ şarkısını seslendirdi... Bayrak, kaç yaşına girdiğinin sorulması üzerine ‘18 bitti, 19’a girdim’ yanıtını verdi...

Şampanya yarışı

Mankenlikten şarkıcılığa transfer olan Seçkin Piriler, bir süredir cuma geceleri Ulus Civanım Bar’da sahneye çıkıyor. Müşteriler, sahneye çıkarken son derece kostümler seçen Piriler’in, söylediği şarkılarla kulağa olmasa da gözlere hitap ettiği konusunda hemfikir... Erkek hayranları ise gece boyunca şarkıcının dikkatini çekmek için birbiri ardına şampanya açtırıyorlar.

Gizlilik Politikası