Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 

manken
nilay
dorsa
resimleri
vikipedi
biyografi
twitter
ekşi
resim
galerisi

Manken
Şarkıcı
Nilay
Dorsa

Manken Şarkıcı Nilay Dorsa: "Beraberlikte şart değil"

yaşamda sorun ilişkiyi bitirir mi

Erkeklerin hayranlık, kadınların ise gıptayla baktığı güzel yıldız Lindsay Lohan, bir röportajında söylediği " kötüyse ilişki biter" cümlesiyle yeni bir tartışma başlattı. Biz de aşkın mı n mi ağır bastığını, liğin ilişkilerde ne kadar önemli olduğunu ünlü güzellere sorduk.

Aylin Coşkun'un cevabı

Lindsay Lohan’a katılıyorum
Benim ilişkimi hiç düşünmeden bitirmem için tek sebep ihanet olur. Ancak Lohan bir bakıma doğru söylüyor; sonuçta de duygular kadar önemli. Eğer hayatın gidişatı kötüyse, ilişki uzun ömürlü olmaz.

Ebru Güzel'in cevabı

Bence de çok önemli
ilişkide tabii ki büyük önem taşıyor. Kendimize karşı dürüst olmamız gerek; ilişkide tensel uyum kesinlikle çok önemli. Ben de Lindsay Lohan gibi kötüyse bir süre sonra ilişkinin biteceğini düşünüyorum.

Nilay Dorsa'nın cevabı

O olmadan da mutluluk yakalanır
Ben bu söze katılmıyorum. Arada aşk varsa, olmadan da ilişki yürür. Yani insan mutluluğunu olmadan devam ettirebilir, sadece dokunmayla bile mutluluğu yakalayabilir; nitekim ben öyle yaşıyorum. Aşk benim için çok daha önemli çünkü... Beraberlikte şart değil.

Tuğba Ekinci'nin cevabı

Aşk varsa de var
İlişki çok uzun yıllardır sürüyor olsa bile, bence eğer aşk kaybedilmediyse lik de devam eder. Kişinin ilişki eskidikçe bakımsızlaşmasına, kendisini bırakmasına karşıyım. Bu noktada zaten sorun başlar. hayatta sorun çıkarsa ve kötü bir hayatı söz konusuysa o ilişki yürümez.

Didem Erol'un cevabı

Ömür geçmez
olmazsa elbette ilişki biter, kimse bunu inkar edemez. Bence de ilişkide çok önemli... yapmadığın insanla ömür boyu yaşayamazsın. Ben kötü yaptığım hiç kimseyle ilişki yaşamam; hatta ilişkiye başlamam bile!

Irmak Atuk'un cevabı

Bu yüzden ilişkimi gözden çıkarmam
Bence ilişkinin temelinin ne kadar sağlam olduğu, duyguların sağlamlığı çok daha önemli... İlişkiyi bitirmek için n kötü olması tam anlamıyla bir neden değil. Ben kötü diye ilişkimi gözden çıkaramam açıkçası.

Tuğba Özay'ın cevabı

Uzun süreli ilişkilerde kurtarıcı
lik tabii ki ilişkide çok önemli; hatta uzun süreli beraberliklerde çoğu zaman kurtarıcı durumunda... te başarılı olmadığını düşünenler varsa, fantezi dünyalarını genişletebilirler. Sonuçta belli bir yaştan sonra kimse evcilik oynamıyor.

 

Gizlilik Politikası