Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

 
tuba ünsal resimleri boyu hayatı fotoğrafları biyografi kimdir facebook yemin

GERİ  İLERİ

 

 

Tuğba Ünsal, Yeşim Salkım'ın Kocası Arben İçli'yle Yakalandı

Yeşim Salkım ile olaylı bir şekilde evlenip ailesinin baskılarıyla boşanan Arben İçli, bu kez yine ailesini kızdıracak gelin adayı buldu.

Tuba Ünsal Boşanmadan Kıraçla Aşk Yaşamıştı

Cem Cantaş ile evliyken şarkıcı Yalın ile aşk yaşayan ve Yalın'ın ailesi tarafından istenmeyen Tuba Ünsal’ın, Arben İçli ile başlayan ilişkisi ilk kez BUGÜN objektiflerine takıldı. Geçtiğimiz günlerde ardından gözyaşı döktüğü şarkıcı Yalın'ı çabuk unutan Tuba Ünsal yeni aşkıyla Taksim Wanna'da eğlenirken çıkışta bizi fark etmeyip aynı arabaya bindiklerinde görüntülendi. Patlayan flaşlar karşısında önce şaşıran Tuba Ünsal’ın, "Eyvah yandım" dercesine elini başına doğru ürmesi dikkat çekti.

İkili geceyi Hyatt Regency Otel'de geçirdi. Arben İçli, Onur Air ve Onur Tur'un ortaklarından biri olmakla beraber gerek kendisi gerek ailesi cemiyet hayatının seçkin isimlerinden biri olarak göze çarpıyor. Yeşim Salkım, Hakan Uzan ile ayrıldıktan sonra Arben İçli ile evlenmiş ancak İçli'nin ailesi bu birlikteliğe büyük tepki göstererek çiftin Ulus'ta gerçekleşen düğününü basmıstı. İçli'nin annesinin Salkım'ın suratına şarap attığı iddiaları ise günlerce gazetelerde yer almıştı.

 

Vizontele Çılgın Dersane, Tuba, Tuğba Ünsal, filimleri, Yılmaz Erdoğan, Cilgin Dershane, Tuğba Ünsal'ın Fotoğrafları, ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, ünlü manken, oyuncu ve model Tuba Ünsal şov, Televizyon programı, Tuba Ünsalın bedava resimleri, fotomodel, güzel, Tugba Unsalin fotograflari, videoları, sunucu Tuba Unsalin Resmi, filmi, güzellerin video clipleri, klipleri, ajansı, fotograflari, tuba unsalin cep telefonuyla çekilmiş görüntüleri, Tuba unsal Fotorafları, Tuğba Ünsal'ın klibi, Türk güzeller ve Tuba Ünsal'ın TV goruntuleri, resmi web sitesi, adresi, Tuğba Ünsala ilgili haberler, Fotoları, Tuğba Ünsalı, Resimi, filimi, Foto, Galeri, Tuğba, yasak, Tuba, fotoğraflar, Ünsal, Ünsalla, Video Galerisi, Unsal, dizileri, sarkilari, filimleri, galery, Vidyosu, Sarkilari, defile, iş sı, mankenlik, is si, iş ları, zamanlardaki, , ği, is, defile, moda, mankenlerin, Turk, sanatci, Türk, mankenler, fir*kikleri, Foto

MAIL:
gizlilik politikası