Grafik Saati Yasemin Kozanoğlu foto galeri resimleri

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Video Klipler

Paylaş

Yasemin Kozanoğlu

GERİ  İLERİ

 

 

Ads

İlknur Soydaş ve Sema Öztürk'den sonra Yasemin Kozanoğlu'nun da sahneleri çıktı: Olay Film Gösterime Girdi

Yasemin Kozanoğlu Fotoğrafları
 
Eva Maya Fotoğrafları
 
Doğa Rutkay Foto Galeri
 
'Avrupalı' filminde sahneleriyle dikkat çeken Cem Davran'dan ilginç açıklamalar

İşte olay sahneler...

Yönetmenliğini Ulaş Ak'ın yaptığı ve Türkiye'nin Avrupalı olma yolunda yaşadığı sancılı, duygusal ve trajikomik yolculuğun hikayesinin anlatıldığı ''Avrupalı'' filminin galası yapıldı.
 

Mecidiyeköy'deki Profilo Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen galaya, filmin oyuncuları, yapımcıları ve sinemaseverler katıldı. Ulaş Ak'ın İrfan Tözüm ile birlikte senaryosunu yazdığı, Cem Davran'ın ideal Avrupalı Türk tipini, Yasemin Kozanoğlu'nun ''Ela'' adlı Yunan kızını, Sema Öztürk'ün ise ''Asya'' adlı bir Türk kızını canlandırdığı film, 12 Ekim'de 47 ilde 149 kopyayla seyirci ile buluşacak.
 
Filmde, Aydemir Akbaş, Murat Soydan, İlknur Soydaş, Aykut Oğut, Eva Maya, Esra Banguoğlu, Hakan Gerçek, Ceyhun Yılmaz, Cengiz Tünay, Somer Karvan, Serkan Genç ve Kuzey Vargın da rol alıyor. Bir Türk ailesi ile Yunan ailesi arasında yaşanan yasa dışı ve duygusal ilişkiler üzerinden Türkiye'nin Avrupalılık macerasının işlendiği filmde, Cem Davran'ın, bir Türk kızı ile Yunan kızı arasında kaldığı aşk girdabında karar vermekte zorlanırken yaşadığı olaylar Türkiye'nin ve Türk halkının sorunları ele alınarak anlatılıyor.

 

 
gizlilik politikası