Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

Demet Akalın Fotoğrafları 10

Demet Akalın Fotoğrafları

GERİ  İLERİ

 

Demet Akalın İki tokat atsaydı boşanmazdık

Dört ay evli kaldıktan sonra boşanan, ardından da defalarca ayrılıp barışan Demet Akalın ile Oğuz Kayhan çifti, herkesin gözünde inandırıcılığını yitiren aşklarını anlattı.
Demet: Maçoluk istiyorum İncir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden kavga çıktı. Genelde çıban başı benim. Zor bir kadınım. Problemler benden çıkıyor. Oğuz'un benden tek bir isteği vardı; İstanbul'da sahneye çıkmamı istemiyordu. Huzurumuz bozulur diye düşünüyordu ki haklıydı da. Sonunda sözüne geldim ama Oğuz'un. Belki iki tokat atsaydı otururdum. Ama Oğuz böyle biri, hayatta yapmaz. Kavga ederken bile sesini yükseltmez. Boşanalım dediğin de bağırıp, çağırsaydı, ben dururdum. Biraz maçoluk istiyorum.

Oğuz: Alışmam 4 ay sürdü Demet'le bir ilişkimiz olmadan önce kendisinden hiç hoşlanmıyordum. Ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla tanıştık. Birkaç kere iftar yemeği yedik. Sonra bir gün beni evine iftara çağırdı. Evden içeri girince bütün önyargım bitti. Demet'in ev hanımlığı beni etkiledi. Sahnedeki Demet'i hiç sevmiyorum, evdeki Demet'i seviyorum. Hala da öyle ama onun bir ses sanatçı olduğuna kendimi alıştırdım. Buna alışmam da dört ay kadar sürdü.

 

Ben maço severim

Boşanmanızı da sayarsak eğer, bugüne kadar kaç kez ayrılıp, barıştınız?

- Demet Akalın Dört...

 Sizin derdiniz nedir?

- Demet Akalın İncir çekirdeğini doldurmayacak şeyler işte. Genelde çıban başı benim. Problemler benden çıkıyor. Oğuz’un benden tek bir isteği vardı; İstanbul’da sahneye çıkmamı istemiyordu. Huzurumuz bozulur diye düşünüyordu ki haklıydı da. Evliliğimiz süresince çalışmadım. Ve o dönem acayip bir psikolojiye girdim. "Hiçbir işi kaçırmamalıyım, her işe ben gitmeliyim" diye düşünmeye başladım. Bir anda iş çok önemli oldu ve evlilik beni kastı.

- Oğuz Kayhan: Sanırım Demet’i gerginleştiren, İstanbul’da çıkmamasını istemem oldu. Bir de Demet evliliği kavrayamadı. O istedi ve boşandık.

- Demet Akalın Tabii bir de çocuk meselesi var... Oğuz çok çocuk istiyordu. Ben ise bu kadar zirvedeyken, bu kadar çok çalışırken çocuk sahibi olmak istemiyordum. Şimdi öyle düşünmüyorum. Varsın bir tane daha evin olmasın, 20 yerine 10 işe gideyim ama bir ailem olsun.

 Oğuz Bey biraz önce, "Demet istedi, boşandık" dediniz. Siz niye mücadele etmediniz?

- O.Kayhan:  O an benim psikolojim de iyi değildi ve o kelimeyi duyunca, ’tamam boşanalım’ dedim. İkimizin de sinirli günüydü ve boşandık. İki-üç gün geçtikten sonra pişman olduk ama ikimiz de inatçı, gururlu olduğumuz için ne Demet geri adım attı, ne de ben.

- Demet Akalın İkimizin de burnu düşse kalkıp almıyoruz. Böyleyiz.

 Hala mı böylesiniz?

- Demet Akalın Yok, ben eski Demet değilim artık. Bazı taraflarımı ciddi anlamda törpüledim. Hayatta yapmayacağım şeyleri yapmaya başladım. Çünkü Oğuz’la çok huzurlu, mutlu olduğumu gördüm. Artık hayatımda başkası olsun istemiyorum. Onunla yaşlanmak istiyorum. Bunu anlamak geç oldu biraz ama oldu işte. Çok büyük hatalar yapmadık. En azından birbirimizin suratına bakabilecek durumda olduğumuz için bir aradayız. Eğer hayatımıza başkalarını soksaydık asla bugün bir arada olamazdık. Ayrıldıktan sonra ikinizin de birileriyle haberleri çıktı ama...

- O.Kayhan: Benim görüntülendiğim kız, ımın arkadaşıydı...

- Demet Akalın "Öyle mi yaptın, bak nasıl olurmuş, gör bakalım" durumunu yaptım ben de. Kıvanç (Tatlıtuğ) olayı biraz öyleydi... İnatlaşma yani... Neyse bu mevzuları deşmeyelim...

 Deşmeyelim ama eşiniz de, ’Demet’in kumaşı iyi değilmiş’ dedi. Bu ne demek?

- O.Kayhan: O gün çok sinirliydim. Gece kulübünden sabaha karşı, alkollü bir şekilde çıktım. Bilinçli olarak söylenmiş bir laf değildi. Ağzımdan çıktı ama nasıl çıktı ben de bilmiyorum. Sonrasında çok pişman oldum. Unutalım bunu. Böyle bir laf çıkmadı!

 Unutulur mu Demet Hanım?

- Demet Akalın Oğuz’un bu sözü yürekten, kalpten söylediğine inanmıyorum, çünkü öyle birisi değil. Sadece canı çok acıdı ve bana ulaşamadığı için böyle bir şey söyledi...

 Oğuz Bey’in bu açıklamasından sonra "Benim için bitmiştir artık" diye yeminler etmiştiniz...

- Aşk olunca, akan sular duruyor. Kalbimden söküp çıkaramıyorum bu adamı. Lafımı yiyorum, yutuyorum, yine bir araya geliyorum. Ne yapayım, çok seviyorum. Yeminlerim bozulsun diye başımızda ekmekler kırdık. Neler, neler yaptık! Eyüp Sultan’a gidip, kurban bile kestik. Allah affetsin. Eşiniz Keops’ta sahneye çıkmamanız için size tehdit mesajları çekmiş, doğru mu?

- Demet Akalın Yok canım... Ay keşke yapsa! Oğuz yumuşak başlıdır. Belki biraz sert olsaydı böyle olmazdı.

 Sert olsaydı derken?

- Demet Akalın Geçenlerde ona, ’İki tokat atsaydın, belki otururdum. Niye yapmadın?’ dedim. Oğuz böyle biri, hayatta yapmaz. Kavga ederken bile sesini yükseltmez. Boşanalım dediğim de bağırıp, çağırsaydı, ben dururdum. Biraz maçoluk istiyorum.

 Demet Hanım sizin probleminiz şimdi anlaşıldı... Bu anlamda Oğuz Bey’de bir değişiklik var mı?

- D. Akalın: Yunanistan’a tatile gitmek istediğimi söyledim, istemiyor sanırım.

- O.Kayhan: Bu lafta kalır, gidemez! Ona güvenmediğimden değil, hep yanımda olmasını istediğimdendir.

- Demet Akalın İşte böyle şeyler istiyorum! (Gülüşmeler) Öyle eski yumuşaklığı yok Oğuz’un. Olmasın da zaten. Biraz bağırsın, çağırsın! Ben ondan tırsardım ama korkmak da gerekiyor. Saygı, korkuyla eş değer yürüyor.

 nize saygı duymanız için illaki ondan korkmanız mı gerek?

- Demet Akalın Benim saygı duymam için, biraz korkmam gerek.

İlginç! Oğuz Bey sertleşince, kavga, gürültü bitti yani, öyle mi?

- Demet Akalın Sadece onunla ilgisi yok tabii ki. Biz sivri yanlarımızı törpülemeyi başardık. 18 gün oldu barışalı, daha kavga etmedik. Biliyor musunuz ben bir daha kopacağımızı sanmıyorum. Çünkü biz sorunlarımızı hallettik. Ona verdiğim sözlerin tamamını yerine getirmeye çalışıyorum, birçoğunu da getirdim de.

- O. Kayhan: Biz oturup, konuştuk. Ben de, o da boyumuzun ölçüsünü almıştık. Dışarıdan insanların bu ilişkiye nasıl baktıkları beni çok ilgilendirmiyor. Bu benim hayatım. Sevdiğim kadınla sonuna kadar beraber olmak istiyorum. Daha önceden ben aşık olduğumu zannediyormuşum, gerçekten ilk defa aşık olmuşum. O da karıma! Sonuçta ikimiz de bazı şeylerimizi değiştirdik. Bundan sonra mutlu olacağımıza inanıyorum.

 Maço oldunuz mu?

- O.Kayhan: Benim yapım bu, sakin birisiyim...

- Demet Akalın Benim de Oğuz’dan istediklerim var tabii. Hani Oğuz çok mükemmel, sorun bendeymiş gibi bir şey yok yani. Mesela sigarayı bırakmasını ve alkolü keyif olarak içmesini istiyorum. Çünkü onunla bir ömrü paylaşmak istiyorum. Ama artık evlenmeyeceğiz, bunu da söyleyeyim.

- O.Kayhan: Evet evlenmeyeceğiz. Ben de istemiyorum. Böyle güzel.

- Demet Akalın Bebeğimiz olduğunda da evliliği düşünmüyoruz.

- O.Kayhan: Olsun da bakarız.

- Demet Akalın En kısa zamanda çocuk sahibi olacağım, hazırlıklara başladık.

 Valla nazar değmesin diyorum...- Demet Akalın Allah’a şükür şu anda her şey oturdu, hiçbir problemimiz kalmadı. Biz bir daha ayrılmayız. Bunu yürekten söylüyorum. Çünkü artık Oğuz’la konuşarak sorunlarımızı çözebiliyoruz. Ben biraz daha alttan almaya başladım. Oğuz da öyle. İnatlaşmıyoruz yani.

- O.Kayhan: Konuşmaya gerek yok, tablo çektiğiniz fotoğraflarda...

Reklam ilişkisi yaşamıyoruz

Demet Akalın Bizim bu ayrılıp, barışmalarımız için, "Reklam yapıyorlar" deniliyormuş. Reklam yapsaydık eğir, çıkıp birlikte yarışma programı sunar, dizi filmlerde oynardık. Çünkü o kadar çok teklif geldi ki. Ama hiçbirini kabul etmedik. En son bana bir yarışmadan jüri üyeliği teklif edildi, kabul etmedim. Amacım reklam olsaydı, her gün gazete ve televizyonlarda olurdum. Böyle ayrılıp, barışmalarla, kavga etmelerle reklam mı olur? Bunu yapanlar var. Ama biz böyle bir şey yapmıyoruz. Çünkü ihtiyacımız yok. İnsan reklam için yuvasını yıkar mı? Çok ayıp şeyler bunlar.

Ev Demet’i seviyorum

Röportaj: Sema DENKER

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

Demet Akalın videoları

demet akalın video

Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası