Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 13

DemetAkalin Resimleri

                                 GERİ  İLERİ

 

 

 

 

 

 

Demet Akalın'la Oğuz Kayhan'ın Dövmeli barışması

Boşandıktan sonra da defalarca ayrılıp barışan Demet Akalın ile Oğuz Kayhan, yeniden bir arada... Çift bu kez barışın ömür boyu süreceğini göstermek için parmaklarına birbirlerinin ismini dövmeyle yazdırdı.

Bir ömür silinmeyecek
Demet Akalın'ın "Bir daha barışmam" dediği Oğuz Kayhan'la ayrılığı çok kısa sürdü. Ayrı kalamadıklarını anlayıp bir araya gelen çift, bu barışın bir ömür boyu süreceğini göstermek için de parmaklarına dövme yaptırdı. Kayhan sağ elinin yüzük parmağına "Demet", Akalın ise aynı parmağına "Oğuz" yazdırdı.

Dayıdan özür diledi
Geçtiğimiz ay Demet Akalın için "Onun kumaşı bozuk" diyen ve bu sözlerle hem ünlü şarkıcıyı hem de ailesini sinirlendiren Oğuz Kayhan, sivri açıklaması sonrası sinin ailesinden özür dilediğini söyledi. Akalın'ın dayısına telefon açıp özür dilediğini, kendini affettirdiğini belirten Kayhan, "Artık ayrılmak yok" diyor.
Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası