Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Şarkıcı Gülşen Fotoğrafları, Resimleri

 

Gülşen Biography, Who is Gülşen
Year of Birth: 29/05/1976 Gemini
The first album was issued in 1996 -('Be Adam' from Raks Müzik). 1997 also has the best female vocal award. 29 May 1976, was born in Istanbul. ITU Turkish Music in the section studied. She was singing in the bars. Second album appeared in 1999 (Prestij Müzik "Erkeksen"). The third album is called "Of ... Of ..."

Gülşen-Erol Köse aşkı ayrılıkla sonuçlandı. Erol Köse'nin ayrıldık rağmen eşi Ajlan Köse'nin "boşanmadık" açıklaması, Gülşen'i zor durumda bıraktı. Gülşen, "Erol Köse beni kandırdı" derken, Erol Köse ise "Gülşen bana şimdi kızsa da sonra dua edecek" açıklaması yaptı. Erol Köse ile Gülşen, beraberliklerini uzun zamandır gizli saklı yaşıyordu. Ancak Köse'nin jüri üyeliği yaptığı yarışmanın canlı yayınındaki itirafıyla ilişki açığa çıktı. "Evliliğime noktayı koydum. Gülşen'i seviyorum. Türk halkının aşkıma destek vermesini ve sahip çıkmasını istiyorum" diyen Köse'nin bu açıklamasından sonra, gözler eşi Ajlan Köse'ye çevrilmişti.

BANA BOŞANDIĞINI SÖYLEDİ

"Geçen yaz yani Ağustos 2005'te Erol Köse, eşinden boşandığını söyleyerek, artık evli olmadığını söyledi. Ve o tarihten itibaren aramızda özel bir ilişki başladı. İki ay öncesine kadar Erol Köse'yi eşinden boşanmış olarak biliyordum ve ilişkimiz devam ediyordu. Ancak iki ay önce Erol Köse'nin eşi Ajlan Hanım’dan resmen boşanmadığını öğrendim. Evli olduğunu bildiğim hiçbir erkekle birlikte olmadım, olmam da.

O yüzden Erol Köse'yle bu olaydan sonra iş dışında hiçbir ilişkim kalmadı. Ben de geçtiğimiz hafta bana aşık olduğunu sizler gibi televizyondan duydum ve şok oldum. Bu açıklama gurur okşayan bir açıklama olsa da evli olduğunu bildiğim için bu ilişki devam edemezdi. Bu açıklamanın ardından Erol Bey'le görüştüm ve evli olmadığını belgelemesini istedim ama sonuç ortada. Erol Köse halen evli olduğu için böyle bir aşkın devam etmesi söz konusu değil. Hiçbir zaman Erol Köse'den evliliğini noktalamasını istemedim. Kendisi zaten bana 'Boşandım' demişti. Son bir hafta, 10 gün içinde Erol Bey'den boşandığına dair bir evrak istedim ama resmi olarak boşanmadığı için bana böyle bir belge veremedi. İki ay önce aşkım bitmişti. Bundan sonra iş ilişkimi de noktalıyorum."

GÜLŞEN'İN BİR SUÇU YOKTUR

Gülşen'in basın toplantısı düzenlediği saatlerde Erol Köse de şirketinden bir açıklama yaptı. Gülşen'le ilişkisini noktaladığını açıklayan Köse şunları söyledi:


"Ben bu açıklamayı yapmamalı ve daha öncesinde de bu ilişkiyi yaşamamalıydım. Gülşen’in bir suçu yoktur ama diğer taraftan anladım ki aşk, heyecan geçicidir ve sonumuz olmayacaktı. Bu kadar tepki ve medya baskısı varken hiçbir şey yaşanamazdı. Ama diğer taraftan medya sosyal görevini yaptı. Aile ve çocuğun önemini hatırlattı. Bu değerlere sahip çıkıp, Gülşen de daha fazla zarar görmeden bu ilişkiyi noktalamak istedim. Gülşen’e dün gece bildirdim. Öte yandan gururu incinen eşim Ajlan Köse’den ve çocuğum Dijan Köse’den özür dileyip affetmesini talep ediyorum. Sanırım uzun süren evliliklerde bu tip bir sorunu bir tek ben yaşamadım. Ama herkes bu dürüstlükte olmuyor. Gelelim Gülşen’e. O da tabi benim yüzümden mağdur oldu. O açıklamayı yapacağımdan haberi bile yoktu. Bürokratik işlemler ayrılma aşamasına geldiğinde bu sosyal baskıyı hissetim. Ama Gülşen’in de ailesi ve toplumla karşı karşıya geldiğini gördüm. Bana söylemiyordu ama hem sevinç, hem şok yaşıyordu. Negatif yayınlar artarak geldi ve ben de yanlışımı anladım. Uzun bir evliliğim var ve anladım ki eşim ve çocuğumdan benim egom yüzünden kopmamalıyım. Buradan Gülşen’e sesleniyorum, Doğrusu buydu. Ayrılmaktı. Önce kızsan da sonra bana dua edeceksin. Eşim Ajlan ve çocuğum Dijan’a sesleniyorum, beni affedin. Kalan ömrümü, ailemizi sevgiyle tekrar onarmaya adayacağım..."  HÜRRİYET

gizlilik politikası