Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

grafiksaati.org grafiksaati reklam ajansı grafiksaati.net
Candan Erçetin videoları klipleri
Candan Erçetin şarkıları şarkı sözleri izle dinle
Video Klipler izle dinle

Candan Erçetin Kimdir -  Biyografi

Source: Candan Erçetin resmi web sitesi
1991 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı Şan Bölümü'nü bitirdi.
grafiksaati.org.net .org Gençlik haberleri Kültür sanat magazin haber dergisi
1986 yılında Norveç Oslo'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda Klips ve Onlar grubunun bir üyesi olarak ülkemizi temsil etti.
Candan Erçetin şarkıları Erçetinin şarkı sözleri video klipleri şarkılar klipler videolar
1994'te Kanal D'de 17 hafta süren "Kol Düğmeleri" adlı magazin programının sunuculuğunu yaptı.

1995 yılında da Numberone TV'de haftada beş gün yayınlanan, 65 bölümden oluşan "Randevu" adlı sohbet programını sundu.


1995 Ağustos'unda Trakya ve Makedon ezgilerinden oluşan "HAZIRIM" adlı ilk solo albümünü çıkardı.

Albüm, aynı yıl Alem FM'in "yılın en iyi satan pop albümleri" listesinde yer alarak ödül kazandı.

1996 Temmuz ayında "SEVDİM SEVİLMEDİM" adlı ilk remix albüm çalışması ile büyük başarı kazandı.

1996 yazında sanatçı, iki halk konseri ve Yapı Kredi Bankası Gençlik Festivali çerçevesinde Rumeli Hisarı'nda konser verdi.

 

Öne Çıkan Candan Erçetin Video Klipleri

ÇapkınDahaElbetteGamsız Hayat
Candan Erçetin Çapkın klibi video klipleri şarkı klip sözleri dinle izleCandan Erçetin şarkıları daha dinle izleCandan Erçetin şarkıları Elbette klibi video klipleri şarkı klip sözleri dinle izleCandan Erçetin şarkıları Gamsız Hayat klibi video klipleri şarkı klip sözleri dinle izle
Hangi aşk adil
Candan Erçetin şarkıları Hangi aşk adil ki klibi video klipleri şarkı klip sözleri dinle izle
 
Kırık kalpler
Candan Erçetin şarkıları Kırık kalpler durağında mutfağında video klibi dinle izle
Meğer
Candan Erçetin şarkıları Hangi aşk adil ki klibi video klipleri şarkı klip sözleri dinle izle
 
Melek
Candan Erçetin şarkıları Kırık kalpler durağında mutfağında video klibi dinle izle
    
Mühim değilNar ÇiçeğimOnlar yanlış biliyorOyalama artık
Candan Erçetin Mühim değil şarkı vidyo sözleriCandan Erçetin Nar Çiçeğim şarkılar videolar kliplerCandan Erçetinin Onlar yanlış biliyor klipiCandan Erçetinın Oyalama artık şarkılarını dinle
    
ParçalandımSitemUmrumda değilUnut Sevme
Candan Erçetin Parçalandım şarkısının sözleriCandan Erçetin sitem dinle izleCandan Erçetin Umrumda değil video izleCandan Erçetin Unut Sevme beni izle
    
Vakit varkenYalanYaşıyorumYazık oldu
Candan Erçetin şarkıları Vakit varken şarkısını dinle izleCandan Erçetin Yalan video klibini dinle izleCandan Erçetin Yaşıyorum videosu dinle izleCandan Erçetin Yazık oldu videosunu izle


1997'de "ÇAPKIN" adlı ikinci solo albümünü çıkardı. Bu albümde kendi bestelerine de ağırlık veren sanatçı, albümde yer alan "YALAN" parçasıyla 1998 Kasım ayında İstanbul FM'in "en çok istek alan şarkı" ödülünü aldı.

1997 sonbaharında Hollandalı bir World Music organizatörünün teklifi ile, biri Utrecht Tivoli'de diğeri Amsterdam Paradiso Konser Salonu'nda olmak üzere iki konser verdi.

1998 yılı Haziran ayında 2. Boğaziçi Festivali'nin açılışını Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası eşliğinde gerçekleştirdi.

1998 Ağustos ayında "OYALAMA ARTIK" adlı 2. remix albüm çalışması yayınlandı.

Ekim 1998'de "HER AŞK BİTERMİŞ" adlı parçasının klibi, Fransız MCM müzik kanalının düzenlediği "Nuit Du Clip"II. Akdeniz Video Müzik Ödülleri'nde "En İyi Yönetmen" ödülüne layık görüldü.

Mayıs 1999'da Bremen die Glocke konser salonunda, Haziran 1999'da Frankfurt'ta ve Fas'ta solo konserler verdi. 

Ekim 1999'da Paris Olympia' da depremzedeler yararına gerçekleştirilen karma konsere şarkılarıyla katıldı ve programın sunuculuğunu üstlendi.

Ocak 2000'de "ELBETTE" adlı 3. albümü çıktı. Albüm, 2000 yılının satış listelerinde bir numaraya yerleşti. Mayıs-Ekim 2000 tarihleri arasında 8 konserlik yaz turnesini gerçekleştirdi.

Temmuz 2001'de, 2.500 adetlik sınırlı sayıda üretilen ve orijinal imzası bulunan "UNUT SEVME" remix albüm çalışması satışa sunuldu.

Diğer Candan Erçetin Videoları 1

Ada sahillerinde bekliyorumAğlıyor musun?Aman doktorAnlıyorsun değil miAnnem
Candan Erçetin Ada sahillerinde bekliyorum şarkı sözü dinle izleCandan Erçetin Ağlıyor musun? dinleCandan Erçetin Aman doktor izleCandan Erçetin Barış Manço şarkıları Anlıyorsun değil miCandan Erçetin Annem şarkıları
     
Arnavut kaldırımlarıAt martini Debreli HasanBahçelerde börülceBen böyleyimBen kimim
Candan Erçetin Demet Sağıroğlu şarkıları Arnavut kaldırımlarıCandan Erçetin Özdemir Erdoğan şarkıları At martini Debreli Hasan dinle izleCandan Erçetin Bahçelerde börülce türkü dinleCandan Erçetin Ben böyleyimCandan Erçetin Ben kimim
     
Beni benimle bırakBensizBir başkadır benim memleketimBir yangının külünü Çadırımın üstüne şıp dedi damladı
Candan Erçetin Beni benimle bırak giderken dinle izleCandan Erçetin Bensiz şarkılarıCandan Erçetin Ayten Alpman Bir başkadır benim memleketimCandan Erçetin Bir yangının külünü yeniden yakıp geçtinCandan Erçetin Çadırımın üstüne şıp dedi damladı dinle izle
     
Çanakkale içindeÇapkınDahaDarıldın mı gülüm banaDeniz ve mehtap
Candan Erçetin Çanakkale içinde türküsüCandan Erçetin Çapkın dinleseneCandan Erçetin Daha izleseneCandan Erçetin Darıldın mı gülüm bana youtubeCandan Erçetin Deniz ve mehtap
     
Dünya haliElbetteEsmer günlerEvreşe yollarıFeride
Candan Erçetin Dünya hali dinle izleCandan Erçetin ElbetteCandan Erçetin Nilüfer Esmer günler dinle izleCandan Erçetin Evreşe yolları dar türküsüCandan Erçetin Emel Sayın Feride
     
FesuphanallahFırtınalarGamsız hayatGelmiyorsunGemiler
Candan Erçetin Erkin Koray FesupanallahCandan Erçetin FırtınalarCandan Erçetin Gamsız hayatCandan Erçetin GelmiyorsunCandan Erçetin şarkıcı Teoman ile Gemiler
     
Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlarHangi aşk adil kiHayırsızHayranım sanaİndim havuz başına
Candan Erçetin Zeki Müren Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlarCandan Erçetin şarkıları Hangi aşk adil kiCandan Erçetin HayırsızCandan Erçetın şarkıları Hayranım sanaCandan Erçetının İndim havuz başına sarkısı
     
İzmir’in kavaklarıKadifeden kesesiKırık kalplerKıyamamKızılcıklar oldu mu
Candan Erçetin İzmir’in kavakları sarkısı çakıcı türküsüCandan Erçetin şarkıları Kadifeden kesesi sarkı dınle ızleCandan Erçetin şarkıları Kırık kalpler durağı yeni klipCandan Erçetin Zerrin Özer KıyamamCandan Erçetin Kızılcıklar oldumu
     
KimKorkarımMeğerMelekMerak ediyorum
Candan Erçetin KimCandan Erçetin KorkarımCandan Erçetin Meğer dinle izleCandan Erçetin Melek albüm sarkılarıCandan Erçetin Merak ediyorum
     
Mihrabım diyerekMuhabbet bağına girdim

CANDAN ERÇETİN VİDEOLAR DEVAM

Candan Erçetin Mihrabım diyerek dinle izleCandan Erçetin Muabbet bağına girdim

Mayıs-Ekim 2001 tarihleri arasında, Doğu illerini de kapsayan 20 konserlik Anadolu turnesini gerçekleştirerek 62.000 dinleyiciyle buluştu.

NTV'de 2001 Kasım ayında başlayan 13 bölümlük "Günlük Hayat" adlı canlı televizyon programının yapımını ve sunuculuğunu üstlendi.

Mayıs 2002'de "NEDEN" adlı 4. albümü satışa sunuldu. Çoğunluğu kendi söz ve bestelerinden oluşan albümde 12 şarkı yer alıyor.

Ocak 2003'te Fransız chansonlarını yeni düzenlemelerle yorumladığı "Candan chante hier pour aujourd'hui" albümü piyasaya çıktı.

Yine 2003'te NEDEN albümünden şarkıların remixlerinin yanı sıra Bosna-Hersek, Avusturya, Türkiye ortak yapımı Gori Vatra adlı filmin müziği olan "Yazık Oldu" adlı şarkının da yer aldığı Remix albüm piyasaya çıktı.

Haziran 2004'te MELEK albümü dinleyicisiyle buluştu.

2005 yılının ilk yarısında "Yıldızların Altında" isimli eski Türk filmlerini konu alan müzikli oyunda başrolleri Beyazıt Öztürk, Rasim Öztekin, Ragıp Savaş, Nurhan Damcıoğlu ve Orhan Aydın ile paylaştı.

2005 yılının Temmuz ayında Remix'5 isimli MELEK albümdeki 6 parçanın 9 yeni remiks versiyonunu ve "Les Choristes" filminden "Vois Sur Ton Chemin"in Türkçe vesiyonu "Sevdim Anladım"ı içeren remiks albümü çıktı.

Yine aynı yılın Aralık ayında ise, profesyonel müzik hayatının 10. yılında, Türkiye ve Yunanistan'da yıllardır söylenmekte olan ortak melodileri iki dilde de seslendirdiği "Aman Doktor" albümünü hazırladı.

Mart 2007, Haziran 2008 tarihleri arasında TRT 1’de 50 bölüm canlı olarak yayınlanan Candan Erçetin’le Beraber ve Solo Şarkılar isimli müzik/performans programını hazırlayıp sundu.

2009 yılında Hasan Ali Toptaş’ın romanından uyarlanan Gölgesizler isimli filmin müziklerini hazırlayan Erçetin aynı zamanda filmin yürütücü yapımcılığını da üstlenmiştir.

Aralık 2009’da 16 şarkıdan oluşan son albümü “KIRIK KALPLER DURAĞINDA”yı çıkaran Candan Erçetin, bu albümden ilk olarak Kaptan Feza filminin şarkısı olan "Kader"e film görüntülerinden bir klip çekti.

Yoğun albüm çalışmaları ile birlikte Kaptan Feza filminin uygulayıcı yapımcılığını ve müzik direktörlüğünü üstlendi. Kaptan Feza Ocak 2010’da gösterime girdi.

Haziran 2010'da ailesi ve dostlarından oluşan gönüllü oyuncu kadrosu ile Haydarpaşa Garı ve Restoran'ında geçen yönetmenliğini Bozkurt Bayer ve Cihangir Ateşağaoğlu'nun üstlendiği Kırık Kalpler Durağında klibi izleyicilerle buluştu.

Candan Erçetin Temmuz ve Ağustos 2010'da Avea Açıkhava Konserleri kapsamında 3 tanesi Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda olmak üzere toplam 7 şehirde 9 konser verdi.

Candan Erçetin, 2009 yılı itibariyle Galatasaray Üniversitesi’nde ders vermektedir.

candan erçetin şarkıları video klipleri

Gizlilik Politikası