Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

 

Diğer magazin Türkiye sayfalarından

Ünlüler ve Ayrılık Rüzgarları

Tamer Karadağlı - Arzu Balkan:

Gecenin saat 03.00'nde rol ı Deniz Uğur Sunat'la birlikte bir restaurant'ta görüntülenen "Taşfırın Erkeği" Tamer Karadağlı ile oyuncu eşi Arzu Balkan, evlerini ayırdıklarını açıkladı. Geçtiğimiz yıl çocuk sahibi olan çift, ailelerinin evine gittiklerini söyledi. Ünlü çift, birbirlerine zaman tanıdıklarını açıkladı.

Hüsnü Şenlendirici - Nazire Şenlendirici:

Popçu Deniz Seki'nin albüm çalışmaları nedeniyle sık sık stüdyoda sabahlamasının ardından çıkan aşk dedikoduları, daha önce de manken Ece Gürsel nedeniyle sabıkalı olan Hüsnü Şenlendirici'nin yuvasının dağılma noktasına getirdi. Şenlendirici çifti, ayrılmadı ama klarnet ustası da "kırmızı kart" görmekten son anda kurtulmaya çalışıyor.

Alişan - Sezin Erbil:

Evlilik arifesinde olan ve yaklaşık 40 gün sonra nikah masasına oturmaya hazırlanan fantezi müzik sanatçısı Alişan ile Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil, ani bir kararla nişan yüzüklerini atttı. Ayrılığın sebebi olarak da Sezin Erbil'in kıskançlıkları gösterildi. Aralarındaki sevginin bitmediğini açıklayan Alişan, özel yaşamı hakkında açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Yalın - Tuba Ünsal:

Fırtınalı bir aşk yaşadıktan sonra ayrılan Yalın ve Tuba Ünsal, uzun bir aradan sonra yeniden bir araya geldikleri ve aşklarına kaldıkları yerden devam ettikleri iddia edildi. Ancak hemen ardından yeniden ayrıldıkları da iddialar arasında yer aldı. Popçu Yalın ile Tuba Ünsal, uzun süre bir dargın bir barışık sürdü.

Ece Gürsel: Debt is not the end
Celebrities and separation of the wind
Tamer Montenegrin - Arzu Balkan:
03.00 hours of the night at a friend role Beach Restaurant with a view Sunat'la Uğur the "male Taşfırın" Tamer Montenegrin player with his wife, Arzu Balkan, they were taking home. Last year, the couple have children, their families went to his house, he said. Celebrity couple, unveiled know each other time.
Hüsnü Şenlendirici - Nazire Şenlendirici:
The album works because of the sea tab tin pan alley studio in the morning after often the love of gossip, because of earlier models have a record that Hüsnü Gürsel Ece dispersal point brought Şenlendirici's slot. Şenlendirici pair, but the clarinet master did not leave the "red card" to see that at the last moment trying to get rid of.
Alişan - Sezin Erbil:
Approximately 40 days after the marriage on the eve of the wedding table and prepared to sit in the fancy music artist with Mehmet Ali Erbil's daughter Sezin Alişan Erbil, a sudden decision atttı engagement rings. Differences as the cause of jealousy was of Sezin Erbil. Their love is not finished explaining Alişan, make a statement about the private life is avoided.
Lean - Tuba Ünsal:
After a stormy love lives separated Lean and Tuba Ünsal, again come together after a long and love that they claim to be resumed from where they were staying. However, the arguments between the right and then left again took place. Tin pan alley with Lean Tuba Ünsal, a long period of peace was a cross.

 

mail e posta email mail iletişim maili MSN adresi

 

Gizlilik Politikası