Video Klipler

ebru polat resimleri

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

Grafik Saati online kültür sanat dergisi grafiksaati.org grafiksaati grafiksaati.org

Paylaş

 

 

Loading
Sponsor bağlantılar
Ebru Polat Otobiyografi

30 Haziran 1983'de İzmir'de doğmuşum. Ailemin anlattığına göre, çok yaramaz hiperaktif bir çocukmuşum. Müziğe ilgim daha ilkokula giderken, okul korosuna girişimle kendini gösterdi. Hep mikrofonu kapma ve öne çıkma eğilimim vardı. Sonraları bale eğitimi aldım ancak kısa bir süre sonra bıraktım.

grafiksaati.org.net .org

Her zaman sanatın içinde oldum. Zamanla tercihlerim koşullara göre değişti ve hukuk fakültesini bitirdim. Psikoloji yüksek lisans sınavını kazandım.

ebru polat şarkıları video klipleri izle şarkı dinle sözleri

Ancak çok mutsuzdum çünkü bu benim yapmak istediğim şey değildi. Duygularım benim müzik yapmamı söylüyordu.

Yaşamımın dönüm noktalarından birinde ciddi bir karar aldım ve her şeye arkamı dönerek müziğe yoğunlaştım. Hayatımın en büyük aşkı müzik, en büyük aşklarım ise sizlersiniz hepinizi çok seviyorum...

EBRU POLAT

Aşk Bitti Çığ gibi Çok geç
Ebru Polat Aşk Bitti dinle izle Ebru Polat video klipleri çığgibi izle dinle Ebru Polatın çok geç şarkısını izle dinle
İnanamıyorum Kalp ayazı Mutlu Ol Yeter
Ebru Polat inanamıyorum dinle izle ebru polat 2010 kalp ayazı video izle şarkı dinle Ebru Polat Mutlu Ol 2010 dinle izle
Seni aldattım Seni yerler Şerefsiz
ebru polat seni aldattım video klip izle şarkılar dinle video izlesene ebru polat seni yerler izle dinle ebru polat şarkıları şerefsiz izle seyret dinle
Ebru Polat resimEbru Polat resmiEbru Polatın zirveye yolculuğu

'Kalp Ayazı’ isimli albümde ‘Sezen Aksu’ şarkılarının yanı sıra ‘Serdar Ortaç’ şarkılarına da yer veren güzel popçu Ebru Polat: “Sezen aksu ile ilk çıkışımı yaptım Serdar Ortaç ile zirveye yürüyeceğim” dedi.

Ebru Polat: "Benim rakibim yok. Ben kendi kulvarımda tekim."

Ebru Polat Trkn hakkında ne dedi?

Ünlü şarkıcı Ebru Polat “O tam evlenilecek erkek; çok duygusal ve nazik” dedi.

Ebru Polat’ın son klibi

Ünlü şarkıcı Ebru Polat’ın son klibinin bir milyondan fazla kişi tarafından izlendiği iddia edildi. Ünlü sanatçı bu başarısını değerlendirirken “Çok çalıştım ve iyi bir çalışma yaptım." dedi. Ebru Polat konserleri

Ebru Polat yılın en çok konser veren sanatçıları arasında yer alıyor. Ebru Polat mankenlik yapması için gelen teklifleri de değerlendirmeye aldı.

Ebru Polat fotolar Ebru Polat web sitesi Ebru polat facebook Ebru Polat: “Giyim kuşamıma dikkat ederim. Giydiklerimin bir tek benim için üretilmiş olmasını önemserim” dedi.

Ebru Polat Serdar Ortaç buluşması

Ünlü şarkıcı Ebru Polat yabancı bir dergiye verdiği röportajda Serdar Ortaç ile müzikal kariyerinin buluşmasını değerlendirirken “Serdar Ortaç’ı müzik piyasasına ilk girdiği günden bu güne beğenirim. Gerek şarkı sözlerini gerekse müziklerini çok anlamlı ve başarılı bulurum” dedi.

*****************

Ebru Polat Trkn hakkında ne dedi?

Ünlü şarkıcı Ebru Polat “O tam evlenilecek erkek; çok duygusal ve nazik” Oyuncu olacak

Ünlü şarkıcı manken ve avukat Ebru Polat şimdilerde yeni bir sanat dalına kulaç atmaya hazırlanıyor. Oyunculuk tekliflerine sıcak baktığını açıklayan ünlü şarkıcı: “Ben oyuncu olarak güzel işler yapacağıma inanıyorum. Bu konuda pek çok teklif aldım. Ancak henüz rol almak isteyeceğim kadar kaliteli ve bana hitap eden bir proje bulamadım” dedi.

*************

Ebru Polatın Sezen Aksu hakkındaki görüşleri

Ebru Polat “Sezen Aksu muhteşem bir hanımefendi ve çok iyi bir insan” dedi.

Ebru Polat Son Klibinde Moda Gösterisi Yaptı

Ünlü şarkıcı Ebru Polat son video klibinde 7 ayrı kıyafet giydi.

Ebru Polat Diskografi Albüm Listeleri

Kalp Ayazı
1 İnanamıyorum
2 Seni Aldattım
3 Kalp Ayazı
4 Aşk Bitti
5 Yılan
6 Para
7 Delikanlı Kız
8 Kalp Ayazı - Club Mix
Çok Geç
1 Çok Geç
2 Çakma
3 Çığ Gibi
4 Seni Yerler

Ebru Polat'dan Kısa Haberler

Ebru Polatın son albüm resimleri yeni fotolarıEbru Polat resimleriEbru Polat: O bir yardım meleği

Ünlü şarkıcı Ebru Polat kas erimesiyle ilgili çalışmalar yapan ALS derneğini neden desteklediğini açıkladı. Ebru Polat "Hayatındaki en önemli varlığı yani babasını bu hastalığa kurban vermiştim" dedi.

Kendine güvenen bir kadın

Royal Academy’de müzik eğitimi alan ünlü şarkıcı Ebru Polat sesi kadar güzelliğine de güveniyor.

Ebru Polat fotoEbru Polat'dan çapkınlara gözdağı

Ünlü şarkıcı, oyuncu ve model Ebru Polat nasıl bir erkeğin kalbini çalabileceği yolundaki bir soruyu yanıtlarken; “Bu tür konularla fazla ilgilenmiyorum. Kimi zaman basit bir gülücük ya da bir bakış bile bir erkeğin beni etkilemesine sebep olabilir. Aşk önceden planlanacak bir konu değil” dedi.

Ebru Polat "Ajda Pekkan gibi olmak isterdim"

Sesinin süperstar Ajda Pekkan ile benzerlik taşıması halinde cok mutlu olacağını açıklayan Ebru Polat: “Ben kendime Ajda Pekkan’ı örnek alıyorum” dedi.

ıCopyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://tr.grafiksaati.org internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.
ebru polat şarkıları video klipleri

Ziyaretçi Sayacı Mail email iletişim e-posta e-mail e-posta

grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası