Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 18

Şarkıcı Manken Demet Akalının Fotoğrafları

Demet Akalın: "Beni Pınar Altuğ'la aynı kefeye koydular"

Demet Akalın, leriyle gündeme gelen Pınar Altuğ'a laf attı: "Kıvanç Tatlıtuğ ile asla olmam. Hatır soran iyi bir dost. Ona hayranım ama oyunculuğuna. Dizideki Mehmet’in sevgisi beni etkiliyor. Beni Pınar Altuğ ile aynı kefeye koydular."

Demet Akalın açıklamalarına şu sözlerle devam etti: "Pınar Altuğ ile aynı kefeye koydular. Akşam yemeğe gittiğimiz doğru ama ne şimdi ne de gelecekte Kıvanç ile olurum. Hala eski eşimi seviyorum. Keşke böyle olmasaydı. Zaten yeni bir ilişkiye de hazır değilim. Boşandığım gün İbrahim Tatlıses telefon etti. Cuma boşanmışım, pazar günü programa çık dedi. O ruh halimle çıkmam imkansız zaten. Bana kırgın şimdi. Asena’yı hiç tanımam ama geçenlerde sahneye çıkmak üzereyken ayakkabısının olmadığını duydum. Menajerler aracılığıyla ayakkabımı gönderdim. Tatlıses duyarsa çok kızacak..."

Seda Sayan, Demet Akalın'a sahip çıktı

Ünlü şarkıcı Seda Sayan ile Demet Akalın, önceki akşam Arnavutköy Fish Mekan'da yemek yedi.

GERİ  İLERİ

Aşk Dedikoduları

Geçtiğimiz ay eşi Oğuz Kayhan'dan ani bir kararla boşandıktan sonra adı aşk dedikodularına karışan Akalın'a, yine bir aşk dedikodusu olan "Kazım Cengiz'le beraber misiniz?" sorusu yöneltilince ünlü popçu bir hayli sinirlenerek, "O kim ya, ben öyle birini tanımıyorum" dedi. Bu durum karşısında meslektaşının imdadına yetişen Seda Sayan, ını sakinleştirmeye çalışarak basın mensuplarına, "Arkadaşlar, yeni boşanmış olan ımı rahat bırakın ve bu tip aşk dedikodularına onun adını kullanmayın" açıklamasını yaptı.

Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası