Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Demet Akalın Fotoğrafları 37

Demet Akalının Son Albümünün Şarkı Sözleri

Eski dostların ‘sır’ kavgası

Kısa süre öncesine kadar aralarından su sızmayan Demet Akalın ile Şebnem Özinal’ın dostluğu mazide kaldı. Özinal’la bir süredir görüşmediklerini doğrulayan Akalın, eski ını sırlarını herkese anlatmakla suçluyor.

Demet Akalın ve Şebnem Özinal, birkaç ay öncesine kadar ayrılmaz ikiliydi. Gece gündüz her yerde birlikte görünen, yurtdışı seyahatlerinde bile ayrılmayan ikilinin bu dostluğu geçmişte kaldı.

YAPTIĞI ÇOK AYIP

Bir süredir Şefik Öztek’le birlikte olan ve evlilik yolunda ilerleyen Özinal’a artık güvenmediğini söyleyen Akalın, Özinal’ın yerini bir yıldır görüştüğü manken ı Ebru Destan’ın aldığını söylüyor: ‘Ben, Şebnem ve onun erkek ı Erkan Uslu ile bir şeyler paylaştım. Ama ona anlattığım şeyleri gazetelerde görünce sinirlendim, hiç hoş değil. Gerçekten çok kazık yedim. Şebnem’in yaptığı çok ayıp, acayip kızgınım ona. Ebru Destan’la bir yıldır samimiyim, ama hiçbir sırrımı kimseye söylemedi...

 
 
İTALYA’DALARDI

Birkaç ay öncesine kadar İstanbul gece hayatında hep birarada görülen Demet Akalın ile Şebnem Özinal, geçtiğimiz ekim ayında da tatil için İtalya’ya gitmişlerdi.

 

Bu sayfada en sık aranan deyinler

 

Özel Arama

demet akalın, demet akalın şarkıları, demet akalın kaç yaşında, kimdir, demet akalın nereli, demet akalın konser, demet akalın boyu, demet akalın boyu, demet akalın makyajsız hali,

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Demet Akalın resim ve haberleri

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası