Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Foto Galeriler Haberler
Kadınlar klübü Eğlence Örgüler Ressamlar Seramik Yazılar Yemekler

 

Demet Akalın Fotoğrafları 37

Sponsor bağlantılar

Demet Akalının Son Albümünün Şarkı Sözleri

Eski dostların ‘sır’ kavgası

Kısa süre öncesine kadar aralarından su sızmayan Demet Akalın ile Şebnem Özinal’ın dostluğu mazide kaldı. Özinal’la bir süredir görüşmediklerini doğrulayan Akalın, eski ını sırlarını herkese anlatmakla suçluyor.

Demet Akalın ve Şebnem Özinal, birkaç ay öncesine kadar ayrılmaz ikiliydi. Gece gündüz her yerde birlikte görünen, yurtdışı seyahatlerinde bile ayrılmayan ikilinin bu dostluğu geçmişte kaldı.

YAPTIĞI ÇOK AYIP

Bir süredir Şefik Öztek’le birlikte olan ve evlilik yolunda ilerleyen Özinal’a artık güvenmediğini söyleyen Akalın, Özinal’ın yerini bir yıldır görüştüğü manken ı Ebru Destan’ın aldığını söylüyor: ‘Ben, Şebnem ve onun erkek ı Erkan Uslu ile bir şeyler paylaştım. Ama ona anlattığım şeyleri gazetelerde görünce sinirlendim, hiç hoş değil. Gerçekten çok kazık yedim. Şebnem’in yaptığı çok ayıp, acayip kızgınım ona. Ebru Destan’la bir yıldır samimiyim, ama hiçbir sırrımı kimseye söylemedi...

 
 
İTALYA’DALARDI

Birkaç ay öncesine kadar İstanbul gece hayatında hep birarada görülen Demet Akalın ile Şebnem Özinal, geçtiğimiz ekim ayında da tatil için İtalya’ya gitmişlerdi.

 

Gizlilik Politikası