Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haberler  Magazin Dünya Magazin Türkiye  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazılar Yemekler

 

Demet Akalın Fotoğrafları 39

Demet Akalının Son Albümünü Dinle

Demet Akalın Plajda izdiham yarattı

Yoğun ilgi üzerine Çeşme sahillerinde bir konser daha veren Demet Akalın, kendisini dinlemek için plaja akın eden 3 bin kişiyi karşısında bulunca hayrete düştü.


Yazın en çok ilgi gören albümlerinden "Kusursuz 19" ile listelere hızlı bir giriş yapan Demet Akalın, Çeşme’nin de yıldızı oldu. İki hafta önce Çeşme Paşalimanı’nda düzenlenen beach partide bir saat program yapan Akalın, yoğun istek üzerine Fontana’da bir kez daha sevenleriyle buluştu.
Beyaz renkteki bikinisiyle sahneye çıkarak şarkılarını seslendiren Demet Akalın, kendisini dinlemek için plaja akın eden 3 bine yakın kişiyi karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Hayranlarının şarkılarını hep bir ağızdan söylemesine de hayret eden Akalın, "Kendimi Beşiktaş tribünlerinin amigosu gibi hissettim. Benim ilk kez Çeşme’de katıldığım bu beach partiler moda oldu. Antalya, Bodrum, Kuşadası gibi birçok tatil beldesinden art arda teklifler geliyor. Herhalde bir partide bu kadar seyirci kolay kolay hiçbir sanatçıya nasip olmaz" dedi.
GERİ  İLERİ                                                      
 
Gizlilik Politikası