Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye       

Moda  Ressamlar  Seramik  Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler 

 

 

Doğa Bekleriz ve Tuba Altıntop Resimleri, Fotoğrafları

Doğa Bekleriz resimleri fotoğrafları geriDoğa Beklerizin video ve resimleri ileri                                

 

Şenay Düdek'ten Bekleriz'e Sert Yanıt

Doğa Bekleriz Tuğba Altıntop

Ünlü Manken Doğa Bekleriz ve Tuğba Altıntop önceki gün Üsküdar Sözbir Otel'de bir firmanın katalog çekimi için karşısına geçti. Doğa Beklerizle Tuğba Altıntop'un bu fotoğraflarını görüp bunların bir moda fotoğrafı olduğunu bilmeyen Bekleriz hayranları;  " Olmadı Doğa, adeta Fotoğrafı gibi estetik kaygılardan uzak bir çekim yapılmış" dediler

Doğa Bekleriz'in Çocuk Yapma Arzuları Depreşti

Bekleriz, "Boşandım çocuk yapma arzularım depreşti. Nasıl olacak bilmiyorum. Nerede çocuk görsem ağlıyorum. Tekrar evlenmeyi düşünüyorum. Ben düzensiz bir hayat yaşamak istemiyorum. Benim bir kurulu düzenim olmalı. Karşıma düzgün bir insan çıkarsa tabii ki evlenirim. Ben evliliğe küsemiyorum. Çünkü, ben oldum olası evliliğe sıcak bakan bir insanım. Bu yaşadığım şey beni hayata küstürmedi. Bana çok güzel şeylerde kattı. Namık'tan çoçuk yapmayı çok istedim ama olmadı. Yoğunluktan çocuk yapmaya vakit ayıramadık" diye konuştu.

Doga Bekleriz Kısa Biyografi

Ünlü manken, fotomodel, oyuncu ve şarkıcı Doğa Bekleriz 28 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. Adrenalin isimli müzik grubuyla müzik hayatına başlayan Doğa Bekleriz daha sonra manken, oyuncu, sunucu, şarkıcı olarak çalıştı.

Gizlilik Politikası