Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye       

Moda  Ressamlar  Seramik  Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler 

 

 

Manken Doğa Bekleriz

Doğa Bekleriz resimleri fotoğrafları geriDoğa Beklerizin video ve resimleri ileri                                

 

 

Doğa Bekleriz'in Sokak Defilesi

Ankara Kızılay’da hizmet veren “Mayo Dünyası” isimli mayo mağazası, yeni sezon ürünlerini sokakta tanıttı. Geçtiğimiz hafta eşinden boşanan ünlü manken Doğa Bekleriz’in yıldızı olduğu sokak defilesinde, iki manken ve iki de yabancı dansçı görev aldı. Öğlen 13.00’te başlayan sokak defilesi, Doğa Bekleriz’in yaklaşık bir saat gecikmesi nedeniyle, oldukça geç başladı.

 

Şenay Düdek'ten Bekleriz'e Sert Yanıt

 Sokak defilesinde beş ayrı mayo ve bikiniyle görev alan Doğa Bekleriz, bikininin altına pareo veya plaj pantolonu giyerek k*lçalarını kapattı. Podyuma küçük bir çocuğuyla birlikte de çıkan Bekleriz, küçük manken ortağıyla dans ederek şov yaptı.

Defile boyunca podyuma çıkan manken ve dansçıları, cep telefonlarıyla kaydeden halk, etraftaki balkon ve kaldırımları doldurdu. Podyuma dürbünle bakan bir grup erkek ise dürbünü sırayla alarak, güzel mankenleri izledi. Ankara’da sokak defilesinden yarım saat önce kısa süreli bir kar yağışı yaşandı. Defileye çıkana kadar çok üşüdüğünü söyleyen Doğa Bekleriz, “Hava çok soğuk ama podyuma çıkınca, iş esnasında soğuğu hiç hissetmedim” dedi.

i Manken Doğa Bekleriz: "Henüz Öğrenme Aşamasındayım"

"Bazı lar Siyasete Soyundu"

Kendisine yöneltilen siyasi soruları yanıtlamak istemeyen Bekleriz, “Biz mankenler zaten her konuda yorum yapıyoruz, bari siyaset konusunda konuşmayalım” dedi. Siyasete girmeye hazırlanan bazı manken arkadaşlarını da eleştiren Doğa Bekleriz, “Ben henüz öğrenme aşamasındayım, donanımlı ve bilgili olmadığım konularda yorum yapmaktan kaçınıyorum. Yapan bazı lar var. Ben onların bu konuda donanımlı olduklarına inanmıyorum ve gülüyorum” dedi.

*********

"The Pub" da yapılacak olan Mariachi parti de Fulya Keskin, Doğa Bekleriz, yeliz Öney, Elif Ece Uzun Dj'lik yapacak

 

Doga Bekleriz Kısa Biyografi

Ünlü manken, fotomodel, oyuncu ve şarkıcı Doğa Bekleriz 28 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. Adrenalin isimli müzik grubuyla müzik hayatına başlayan Doğa Bekleriz daha sonra manken, oyuncu, sunucu, şarkıcı olarak çalıştı.

Gizlilik Politikası