Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

 

tuğba ekinci resimleri 100 derece fotoğrafları yanma demezler yanan adama 2013 biyografi o şimdi asker

 

Tuğba Ekincinin Yeni Fotoğrafları, Resimleri, Videoları

Geriİleri

 

Tuğba Ekinci özür diledi ama

Mustafa KIZGINYÜREK

Tuğba Ekinci, mahkemelik olduğu yapımcı Şahin Özer'den özür diledi.

Canlı yayın sırasında mikrofonu eline alarak aniden sahneye çıkan Tuğba Ekinci, mahkemelik olduğu yapımcı Şahin Özer'den özür diledi. Canlı yayında, "Beni şöhrete kavuşturan ve buralara getiren Şahin Özer'dir. Ben yine de kendisinden özür diliyor ve buradan ellerini öpüyorum" dedi. Ekinci'nin bu davranışı karşısında salondaki izleyiciler ıslık çalarak, şarkıcıyı protesto ettiler. Şahin Özer ise Ekinci'nin canlı yayındaki açıklamaları için, "Ben barış için her zaman her yerdeyim. Tuğba Hanım neden benimle barışmak için burayı seçti. Başka bir zamanda başka bir yerde de barışmak isteyebilirdi. Kimse boşu boşuna burada oynamasın" dedi.

Tuğba Ekinci: "Ben maymun muyum sirkte ne işim var"

Şahin Özer ile Tuğba Ekinci arasında ki hukuk savaşı giderek tırmanıyor.

Ünlü plakçı sözleşmelerine dayanarak mahkeme kararıyla 2009 yılına kadar Ekinci'ye basına çıkma yasağının yanı sıra, konser verme, albüm çıkartma ve etkinliklerde yer alma yasağı getirdi. Özer'in bu kararı basın toplantısı ile açıklamasından iki gün sonra Tuğba Ekinci CNR'de ki eczacılık fuarındaydı. Cem Ceminay'ın sunduğu bir şarkı yarışmasında Gönül Yazar ve Neco'nun eski eşi Oya Germen ile jüri üyeliği yapan Ekinci yine pervasız sözleriyle dikkat çekti. Fox TV'de bir yarışma programında yer alacağını belirten Ekinci, Ünlüler Sirki'ne neden katılmadınız sorusuna, 'Ben maynum muyum sirkte ne işim var' yanıtını verdi. Nükhet Duru'nun 'Azgın Teke' adlı parçasını diline dolayarak Oya German'ı son derece sinirlendiren Ekinci geç kaldığı bahanesi ile Gönül Yazar'la birlikte röportaj yapmak istemedi.

Tuğba Ekinci Şahin Özer'le mahkemelik oldu

Tuğba Ekinci, Şahin Özer'in aldırdığı yasaklama kararı hakında ise şöyle konuştu; Halka mal olmuş bir insan olarak böyle bir şeyin imkansız olduğunu düşünüyorum. Şahin beyin bu tavrını ben ve bütün sanatçı büyüklerim yadırgadılar. Böyle bir şey zaten kanunen yasak. İnsan haklarına aykırı.

Nasıl basın özgürse insanda özgürdür.Ben bu gün bu fuara gezmeye geldim. larımın standı. Sizlerde benimle röportaj yapmak istediniz. Bunu nasıl engelleyebilirsiniz? Bu çok saçma. Çıkardığı tebliğ hakkında şunu söyleyebilirim. 3. ceza mahkemesinden çıkarıldı bu tebliğ. Yani diş doktoruna kadın doğumu için gitmeye benziyor. Yani yanlış yerden yanlış karar. Bir kediyi köşeye sıkıştırırsanız ne yapar? Tırmalar. Ben de kendi davamda haklı olduğum için yasal itirazda bulunuyorum. Bir basın toplantısı yapmayı düşünmoyordum çünkü olayın çok abartılmasını istemedim. Şahin beyin kendisine ve müzik şirketine hiç bir zaman bir yanlışım, bir hakaretim olmadı. Galiba yanlış bir şeyler duydu sinirlendi. Başka bir şirketle anlaşma yaptığımı filan duymuş. Asla yapmadım. Aramızda ki sorunları çözemeyeceksek mahkemede paylaşmamız gayet normal. Kasetimi vaktinde çıkarmadığı için yollarımı ayırmak zorunda kaldım. Mahkemeler, hukuk niye var? Bir insanı bloke ederseniz o da kendi yoluna devam eder. Eğer yapmayacaksanız ben kendi yoluma devam edeyim dedim. Sanat yaşamımnın sona ermesi gibi bir kaygım yok. Alaha şükür kendi işimi kendim görebilen biriyim.

Tuğba Ekinci ilgili haber Arşivi

Tuğba Ekinci Fotoğraf Arşivi

gizlilik politikası