Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

 

tuğba ekinci resimleri 100 derece fotoğrafları yanma demezler yanan adama 2013 biyografi o şimdi asker

Tuğba Ekinci O Şimdi Asker Resimleri

 

Tuğba Ekinci

Geriİleri

 

Tuğba Ekinci duruşmaya polis zoruyla getirilecek

Zeynep Yılmaz'ın, otomobiline zarar verdiği için yargılanan Tuğba Ekinci duruşmaya polis zoru ile getirilecek.

Zeynep Yılmaz fotoğrafları için tıklayın

Zeynep Yılmaz'ın, otomobiline beyzbol sopasıyla hasar verdiği iddiasıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan şarkıcı Tuğba Ekinci duruşmaya polis zoru ile getirilecek.

"O şimdi asker" klibindeki sallama görüntülerinin kendisine ait olduğunu söyleyen ve bu nedenle yakın ı Tuğba Ekinci ile araları açılan Zeynep Yılmaz, Ümraniye Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunarak, Ekinci'nin otomobiline hasar verdiğini ve kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti. Ümraniye 1. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen davaya mala zarar vermek suçundan yargılanan Tuğba Ekinci katılmadı. Davacı Zeynep Yılmaz ve Avukatı Cesim Parlak ise mahkemede hazır bulundu. Zeynep Yılmaz mahkemedeki ifadesinde daha önce savcılığa verdiği ifadesini tekrar etti. Zeynep Yılmaz savcılıktaki ifadesinde 26 Ocak 2007 tarihinde saat 03.00 sıralarında evinin önündeki Volkswagen Polo marka otomobilinin Tuğba Ekinci tarafından tahrip edildiğini belirterek, komşularının da bu olaya şahit olduğunu anlatmıştı.

Duruşmada Zeynep Yılmaz'ın komşuları Cennet Aktaş, Seyhan Çobantepesi, Emine Bekdemir ve Kemal Karakaş tanık olarak dinlendi. Zeynep Yılmaz'ın komşuları Tuğba Ekinci'nin sağ elindeki bezbol sopasıyla otomobili tahrip ettiğini sol elindeki telefonla da tahribat seslerini Zeynep Yılmaz'a dinlettiğini söylediler. Zeynep Yılmaz'ın avukatı Cesim Parlak kendisine tebligat yapılmasına rağmen mahkemeye gelmeyen Tuğba Ekinci'nin zorla getirilmesini talep etti.

Mahkeme hakimi duruşmaya katılmayan Tuğba Ekinci'nin zorla getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi. Tuğba Ekinci önümüzdeki duruşmaya polis zoru ile getirilecek.

 

Zeynep Yılmaz'ın avukatı Cesim Parlak, adliye çıkışında Tuğba Ekinci'nin mahkemeyi oyalamak istediğini belirtti. Cesim Parlak, zararlarını karşılamayan ve pişmanlık belirtisi göstermeyen Tuğba Ekinci ile uzlaşmalarının söz konusu olmadığını söyledi.

Tuğba Ekinci; en iyi kayan seçilmişti

Tuğba Ekinci ilgili haber Arşivi

Tuğba Ekinci Fotoğraf Arşivi

gizlilik politikası