Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Çağla Şikel tatil resimleriÇağla Şikelin başrol oynadığı Romantika Ankara'da

Gişe rekorları kıran Romantika müzikali şimdi de Ankara’da sahnelenecek. Müzikal 21-22 Mart tarihlerinde Anadolu Gösteri Merkezi’nde.

BAŞROLLERİNİ Melek Baykal, Zeki Alasya, Özgür Çevik, Çağla Şikel, Tarık Papuççuoğlu, Şeyla Halis, Kazım Akşar, Sema Aybars, Buket Dereoğlu, Engin Akyürek, Ümit Yesin ve Veysel Diker’in paylaştığı "Romantika" müzikali, 21-22 Mart tarihlerinde Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi’nde sahnelenecek. Çöplüktepe İstanbul’un tam ortasında bir mahalle. Bir roman mahallesi. .

HERKES MÜZİSYEN

Buradaki insanlar müzikle yatar müzikle kalkarlar. Sabahları saatin alarmı yerine dokuz sekizlik darbuka öter bu mahallede. Mahalledeki herkes müzisyendir. Çalgıdan nırlar paralarını.

 

 

 

                    geriileri

çağla şikel resimleri

 

Çöplüktepe’de hayat dansla, müzikle ve kavgayla akıp giderken Boğaz’daki sosyete mensubu Şemsizade’lerin konağında tatlı bir telaş vardır.

Ünlü yağmuru

Romantİka, seyircisi ile ilk kez 2007 Mart ve Nisan aylarında Türker İnanoğlu Maslak Center’da buluştu. İki ayda on beş bin seyircinin izlediği Romantika’da 25 ünlü yıldız rol alıyor. Müzikalde Tan Sağtürk’ün koreografisi, 16 kişilik bir dans grubu ve müzik ekibi görev alıyor.

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası