Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

 

Çağla Şikel Foto Galeri - Resimleri Dansları Videoları

Çağla Şikel Kimdir Biyografi

çağla şikel resimleri

Eğitim Hayatı ve Kariyeri

Eğitim hayatına İstanbul'da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu'nda başlayan Çağla Şikel daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı. 1993'te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.
grafiksaati.org.net .org Gençlik haberleri Kültür sanat magazin haber dergisi
1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997'den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Yüksek Lisans eğitimi aldı ve 1999 senesinde mezun oldu.
Çağla Şikel
Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllrda Atatürk Kültür Merkezinde akitli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı. Çağla Şikelin rol aldığı oyunlardan bazıları; Fındıkkıran Balesi,  Külkedisi, Sihirbaz Oz, Yedisi birden, Arşın Mal Alan, olarak sıralanabilir. 1996 yılında oynadığı Odessia (Odesa) adlı filmle sinemaya adım atan Çağla Şikel; 1997 yılında Miss Turkey  yarışmasını ndı. Bu birinciliğin ardından Şeysel adalarındaki Miss World 97 güzellik yarışması ile Europes Queen Of Beauty seçilerek dünya dördüncüsü ödülünü aldı.
magazin dedikodu haberleri etkinlik resimleri ünlü sanatçılar
Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel;  televizyonda program sunuculuğu dizi oyunculusu olarak da çalıştı.

Yurtiçi ve yurtdışında pek çok defileye katılan Şikel; 2002 yılında mankenlik mesleğimin yanı sıra Müjdat Gezen'in kaberesinde oynadı.

Daha sonraki yıllarda Tv 'de yayınlanan Cennet Mahallesi dizisinde görev alan Çağla Şikel bir yandan da Atv de yayınlanan "Dansa Var mısın?" yarışma programında sunucu olarak çalıştı.

Bunların yanı sıra Gürse Birsel'in yazdığı Avrupa yakası isimli dizide de rol aldı.

Çağla Şikel Avrupa Yakası isimli dizinin ardından, daha önce rol aldığı "Cennet Mahallesi" ve "Romantika" müzikalinin devamı olan "İllede Roman Olsun" yarışma programında Alişan, Müjdat Gezen, Melek Baykal ve Hüsnü Şenlendirici'yle beraber TV ekranlarından izleyiciyle buluşan programı sundu.

Çağla Şikel fotoğrafları resimleri videolarıÇağla Şikel kısa şortuyla

Sunucu ve oyuncu Çağla ŞikelCagla Sikelin fotolariÇağla Şikel. Defilelerden fotoğraflar

Çağla Şikel; 1997 yılında Miss Turkey  yarışmasını ndı. Bu birinciliğin ardından Şeysel adalarındaki Miss World 97 güzellik yarışması ile Europes Queen Of Beauty seçilerek dünya dördüncüsü ödülünü aldı.

Manken oyuncu sunucu foto model Cagla SikelÇağla Şikel bikinili resimleriÇağla Şikel Sikelin bikinili mayolu mayokinili fotoğrafları

Çağla Şikel gelinlik fotoğraflarıÇağla Şikel. Gelinlik defilesindenbikini mayo defile fotoğrafları

1997'den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel ve 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Çağla Şikel tatil fotosuÇağla Şikel makyajsızdefile fotolariÜnlü Türk mankenlerÇağla Şikel

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel;  televizyonda program sunuculuğu dizi oyunculusu olarak da çalıştı.

Çağla Şikelin evimoda defileleriÇağla Şikel spor giyimÜnlü fotomodel  dekolte

TV 'de yayınlanan Cennet Mahallesi dizisinde rol alan Çağla Şikel; daha sonra "Dansa Var mısın?" ve "İllede Roman Olsun" gibi yarışma programlarını sundu.

sunucu Çağla ŞikelYaz kreasyonuçagla şıkelÇağla Şıkel

Çağla Şikel bir çocuk annesidir. 1 Ocak 2011, Grafik Saati

Romantika müzikaliOyuncusu Çağla Şikel Son moda gelinlik defileleriCagla Sikelin eski fotografları

Çağla Şikel sahne kostümüçağla şikel emre altuğ gece elbisesigüzel sunucu çağla şikel resimleriçağla şikel

çağla şikel gelinlikçağla şikel mini etekÇağla Şıkel tiyatro performans videoçağla şikel gelinlik defilesiçağla şikel gelinlik modelleri

çağla şikel ilkbahar yaz giyim kuşam defileleriçağla şikel ilkbahar yaz giyim modelleriçağla şikel yaz tatiliÇağla Şikel beyaz mini etek ve şortManken Çağla Şikel gece elbiseleriÇağla Şikel Bikini defilelesiÇağla Şikel yazlık elbise modelleri

Çağla Şikelin mini etek defile resimleriÇağla Şikel dekolte giyim modelleriOyuncu Çağla ŞikelÇağla Şikel yaz tatili sırasındaÇağla Şikelin dansları videolarıCagla Sikelin takı kolleksiyonu takı tasarımları

Cagla Sikel defileleriTyatro oyuncusu Çağla ŞikelManken Çağla Şikel yazlık elbise modelleriÇağla Şikel dans fotoğrafları

 

Çağla Şikel giyim-kuşamçağla şikel gece elbiseleriÇağla Şikel resimler

Manken oyuncu ve sunucu Çağla ŞikelEv hanımı ve manken çağla şikelÇağla Şikel örgü modelleri ve resimleriÇağla Şikelin fotolarıÇağla Şikel resmi

 Mail

 

Gizlilik Politikası