Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Çağla Şikelin resimleriÇağla Şikelin iş sı

Çağla Şıkel, önceki gün İstanbul Moda Fuarı'nın açılışında düzenlenen Özlem Süer defilesinde görev aldı.

Süer'in "Dünyanın Tüm Sabahları" filminden ilham alarak hazırladığı koleksiyonu tanıtmak için podyuma çıkan Şıkel, organizasyon sırasında bir de atlattı. Uzun kuyruklu siyah elbiseyle yürüdüğü sırada topuğu kıyafetin kuyruğuna takılan ünlü manken, son anda dengesini sağlayarak düşmekten kurtuldu.
İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) katkılarıyla CNR Expo bünyesinde her yıl iki kez düzenlenen İstanbul Moda Fuarı, 11. kez moda dünyasıyla buluştu. Fuarın açılışı, önceki gün "Best Designer" ödüllü tasarımcı Özlem Süer'in defilesi ile yapıldı. Süer'in "Dünyanın Tüm Sabahları" adlı filmden ilham alarak hazırladığı koleksiyonu, Uğurkan Erez'in koreografisi eşliğinde podyumun ünlü mankenlerinden Çağla Şıkel, Cansu Dere, Pınar Tezcan, Tuğba Karaca ve Merve Büyüksaraç tanıttı. Fuarın açılışında bir konuşma yapan İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ise, İstanbul'u dünyanın sayılı moda üretim merkezlerinden biri haline getirmek için İTKİB olarak büyük gayret gösterdiklerini ifade etti.

                                                        

 

      

 

     geriileri

çağla şikel resimleri

 

 

Çağla Şıkel, kuyruklu elbise yüzünden podyumda ufak bir atlattı. Şıkel, elbisenin kuyruğuna takılınca düşmekten son anda kurtuldu.

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası