Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Çağla Şikel defilesiÇağla Şikel Sen de kızım bazen don giy sözüne kızdı

Seyfi Dursunoğlu, "Benimle Dans Eder misin" yarışmasının jüri üyesi Çağla Şıkel'le arasında gerginlik yaşandığı yönündeki haberleri, Şıkel'in cömert dekoltelerine bağladı. Dursunoğlu, ünlü mankene "Çağla kızım, sen de bazen don giy" diye takıldı.
"BENİMLE Dans Eder misin" yarışmasının jüri üyesi Çağla Şıkelin, programın sunucusu Seyfi Dursunoğlu'na yayında yaptığı espri nedeniyle kızdığı iddia edilmişti. Şıkel'in diğer jüri üyelerinden fazla ndığını esprili bir üslupla dile getiren Dursunoğlu, "Herkes ne alıyorsa, o artı 8 alıyor. Kimle yattı, kimle kalktı bilmiyorum" demiş, Şıkel'in de bu espriye "Huysuz'un her söylediğini şaka olarak alırım.


 

                                                        

 

 geriileri

çağla şikel resimleri

 

Ama iş belden aşağı olunca, o zaman farklı konuşurum" diye sert bir yanıt verdiği ileri sürülmüştü.
Böyle bir gerilimin yaşanmadığını belirten Seyfi Dursunoğlu, programın bu haftaki canlı yayınında yine ünlü mankene takıldı: "Bence Çağla çok şık, çok zarif ve çok hanım... Ben çok beğeniyorum onu. Gazetelerde bir sürü şeyler çıkmış. Evladım telefon açıyor, 'Vallahi ben hiçbir şey söylemedim' diyor. Ayrıca benim jürime sevgim, onların da bana saygısı var. Benim yaptığım her şeyin sadece espri kisvesi altında olduğunu hem onlar, hem de seyirci biliyor. Gazeteciler bilmiyor veya bunun böyle bacağı açık resmini bulurlarsa, sırf o görünsün diye yazıyorlar. Sen de kızım bazen don giy."

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası