Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

çağla şikel gelinlik defileleri gelinliklerÇağla Şikelin düğün provası mı?

Defileye, Ece Gürsel, Fulya Keskin, Nilgün Bingöl, Fatoş Kabasakal, Seçkin Piriler, Deniz Eke, Merve Karan da katıldı

Çağla Şikel  Fotoğrafları için tıklayınız

Ece Gürsel Fotoğrafları için tıklayınız

Fatoş Kabasakal  Fotoğrafları için tıklayınız

Mehmet Köymen defilesinde, önümüzdeki aylarda Emre Altuğ'la evleneceği konuşulan Çağla Şikel gelinlikle podyuma çıkınca büyük alkış aldı.

21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı’nın 15. yıldönümü nedeniyle "Umut Kızları Projesi"ne katkı sağlamak amacıyla önceki akşam Maslak Sheraton Oteli'nde bir davet düzenlendi. Ünlü modacı Mehmet Köymen’in hazırladığı kresyonların sergilendiği davetde podyuma çıkan mankenler, zaman zaman iş larına uğradılar. Başta Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in eşi Semra Sezer’in destek verdiği projeye İstanbul Milli Eğitim eski Müdürü
Ömer Balıbey ve İstanbul Valisi Muammer Güler’in eşi Neval Güler de katılırken davete katılamayan Semra Sezer, gönderdiği bir mektup ile bu projeye emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

 

 

 

 geriileri

çağla şikel resimleri

 

21. Yüzyil Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Gülbin Sözen, yaptığı konuşmada bu proje ile tam 3000 genç kızın eğitimi için bir adım atıldığını ve bu yüzden de bütün sponsorlar, modacılar ve mankenlere teşekkürlerini sundu. Ünlü modacı Mehmet Köymen’in, "Umut Kızları Projesi"ne destek vermek ve amacıyla düzenlediği defilede, gecenin sunuculuğunu Ebru Şallı üstlenirken, güzel manken Çağla Şikel ise gelinlik giydi. Sheraton Hotel’de yapılan ve tüm gelirin “Umut kızları Projesi” ne bağışlanmak amacıyla yapılan defilede, Ece Gürsel, Fulya Keskin, Nilgün Bingöl, Fatoş Kabasakal, Seçkin Piriler, Deniz Eke, Merve Karan ve İsmet Özhan gibi ünlü mankenler görev aldı. Hiç bir ücret almadan podyuma çıkan ünlü mankenlerden Deniz Eke, Merve Karan ve Fulya Keskin, iş sına uğrayarak, medya mensuplarına vermekten kurtulamadılar. Bu arada mankenlerin giydikleri birbirinden ve transparan kıyafetler ise nefes kasti.

Cerutti 1881 saatleri sponsorluğunda düzenlenen gecede elbiselerle pırlanta saatler tanıtıldı. Gecenin sunucusu Ebru Şallı'ya pırlanta saat hediye edildi.

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası