Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Şikel mayolu bikinili resimleriÇağla Şikel ben o modacıyı tanımıyorum

Altı yıl önce Akmerkez'de yapılan kişiye özel defilenin modacı Hüseyin Küçük tarafından yeniden gündeme getirilmesi ünlü mankenleri ve ajans sahibi Neşe Erberk'i kızdırdı. Çağla Şıkel, "Bu açıklamaları yapan kişiyi tanımıyorum" dedi.

Altı yıl önce Akmerkez'de yapılan, Çağla Şıkel, Yeşim Palandüz ve Şennur Şafak'ın çıktığı kişiye özel defilenin baş kahramanı olduğu söylenen modacı Hüseyin Küçük'ün açıklamaları, küllenen bir konuyu yeniden alevlendirdi. Küçük'ün, "Defile boyunca mankenler önümüzden bikinili ile yürüdüler. Orada gözler konuştu. Göz zevkimizi doyurduk" demesi ünlü mankenleri kızdırdı. Küçük'ün özellikle Çağla Şikel hakkındaki, "Çağla bu olayı basına anlattı. Zengin erkekleri peşine düşürmek istemiş olabilir" sözleri ortalığı daha karıştırdı. 

 

                

 geriileri

çağla şikel resimleri

 

                                     İLLEDE ROMAN OLSUN ANA SAYFAYA DÖN

Çağla Şıkel: Ben o kişiyi hiç tanımıyorum, görmedim. Madem ben profesyonel değilim, şimdi kendisi durduk yere bu konuyu açtı. Madem öyle o zaman niye sustu... Ben söyleyeceğimi o dönem söylemiştim. Benim için kapanmış bir konu. Bir daha bu konu hakkında konuşmayacağım.

Yeşim Palandüz: 6 yıl önce yapılmış bir şeyin yeniden gündeme getirilmesi bence reklam... İnsanlar prim yapmak istiyor. Altı yıl önce izahı yapılmış, söylenen söylenmiş, bitmiş, gitmiş. Şimdilik mahkemeye vermeyi düşünmüyorum ama gerekirse de veririm.

Neşe Erberk: İki yıl önce model ajansı yönetimini ağabeyim Cengiz Erberk'e devrederek, kendimi tamamen eğitim sektöründe marka olma kavramına kanalize ettim. İki yıldan bu yana da mankenlik ve ajans ile ilgili konularda röportaj verkle birlikte, çocuk, eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri gibi seçilmiş konularla gündemde yer almak arzusundayım. Vermek istediğim mesajların dışında basında yer almak istemiyorum. Örneğin Akmerkez defilesi gibi... Bu anlamda özen göstermenizi rica ediyorum.

 

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası