Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Çağla Şikelin bikini mayoÇağla Şikel ve diğer Mankenler sırlarını paylaştı

Ünlü mankenlerimiz hayatlarındaki sırları paylaştılar Sakladıkları sırları nelerdi.

Çağla Şikel
Uslu bir çocuktum sonra çılgın oldum
Çok uslu bir çocukmuşum. Ablam ise tam tersi inanılmaz zormuş. İkimiz yer değiştirdik büyüyünce. Ben çok çılgın, çok manyak oldum. Ablam ise sakin!
İlkokulda, teneffüslerde beğendiğim çocukla yan yana gezerdik. Hatta öğretmenim bana, "Sen erkek misin? Niye erkeklerle geziyorsun da larınla ip atlamıyorsun" demişti.

'Kıssıng You' Şarkısı Özeldir
Hayatım filme çekilseydi; 'Romeo ve Juliet' filmindeki 'Kissing You' şarkısının soundtrack olmasını isterdim. Hem film hem de bu parça benim için özeldir.
Mesleğimdeki en başarılı anlarım; Dünya Güzellik Yarışması'nda dördüncü oluşum, Almanya'da çıktığım defileler ve son çıktığım Gaultier Jeans defilesidir.

 

 

                        geriileri

çağla şikel resimleri

 

                     İLLEDE ROMAN OLSUN ANA SAYFAYA DÖN

 

Özge Ulusoy

Erol Evgin'i dolapta saklamak isterdim
Çok sessiz, duygusal ve çekingen bir çocuktum. Şu anda bu kadar aktif, girişken ve canlısı oluşum, ailemi çok şaşırtıyor.
Balerin ya da astronot olmak istiyordum. Erol Evgin'e çok aşıktım. En büyük planım; onu buzdolabına koyup yaşlanmadan bekletmek ve onunla evlenecek yaşa gelmekti.
Mesleğimde en başarılı anım; 2003 Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda ikinci olmam ve Cengiz Abazoğlu'nun 'Red Line' defilesidir.

ASLA GÖBEĞİ AÇIK BLUZ GİYMEM
Aldığım en iyi stil tavsiyesi; canım larım Hakan Yıldırım ve Hakan Oktaş'tan geldi. Yeni saç modelimi onlara borçluyum.
Skinny jean'ler, beyaz tişörtler, mini elbiseler, şortlar ve gömleklerden vazgeçmem. Bugüne kadar göbeği açıkta bırakan bir bluz giymedim; bundan sonra da giymem! Kadınlara da vücutlarını sevmelerini ve ona uygun kıyafet seçimi yapmalarını öneririm.

Hande Subaşı

Gelinliğimi miras bırakırım
Sakin, duygusal ve naif bir çocuktum. Şu andaki halimden daha sakindim. Yuvada ve ilkokulda çocukluk aşklarım oldu.
İlkokulda sevdiğim bir sınıf ım vardı, o da bana aşıktı. Ailelerimiz de görüşüyordu. Kendi aralarında konuşup, bizim halimizle dalga geçerlerdi. Biz de bunu hissettiğimiz an çok utanırdık.
Bebeklik giysilerimi saklıyorum ve onların çocuklarıma, torunlarıma miras kalmasını istiyorum. Bir de evlenince, gelinliğimi miras bırakabilirim sanıyorum.
Kıyafet konusuna gelince; jean, beyaz tişört, büyük çantalar ve küpeden vazgeçmem.

Tülin Şahin

Akıllı ama moda meraklısıydım
Akıllı, uslu ama aynı zamanda da annemin topuklu kabılarını giyip evin yanındaki alışveriş merkezine gidecek kadar da modaya düşkün bir çocuktum.
Çektiğim Ralph Lauren kampanyaları, mesleğimdeki en başarılı anımdır. Ondan sonra gelen iş tekliflerinin kalitesi de arttı.
Podyumdaki en kötü tecrübem ise; beyaz topuklu bir kabının içinde kalan toplu iğnenin, ayağıma batmasıydı!
Gardırobumdaki en pahalı parça, Versace bir elbisedir. Ama ben almadım; hediye edildi. 2000'de Milano'da beni Cindy Crawford sandılar ve zorla hediye ettiler.

Pınar Tezcan

Yeni kıyafet için üç gün ağlardım
Çok uslu bir çocuktum ama sonra çok yaramazlaştım. Küçükken sorduklarında 'Ya doktor ya da hostes olacağım' derdim. Lise dönemimde ise 'Manken olabilir miyim acaba?' diye düşünürdüm.
Çocukken de giyinmeye meraklıydım. Her bayramda özel kıyafetler alınırdı bana. Hiçbir bayram giydiğimi bir daha giymedim. Tuttururdum; üç gün önceden ağlamaya başlardım kıyafet için...

AYAĞIMA RAPTİYE GİRMİŞTİ
Podyumdaki en kötü tecrübemi; Moskova'da bir defilede yaşadım. topuğuma raptiye girdi! Tam podyuma çıkacağım anda olmuş ve çok ağrımıştı.
Hayatım filme çekilseydi; müzik olarak Kenan Doğulu'nun 'Aşk Kokusu' şarkısının çalmasını isterdim.

 

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası