Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Sunucu Manken Oyuncu Fotomodel Çağla Şıkel

                                                   

                                   geriileri

çağla şikel resimleri

 

Çağla Şikel: Nota bildiğim halde şarkıcı olmayacağım

TV ekranlarının en beğenilen dizilerinden 'Cennet Mahallesi'nin başarısındaki en önemli unsurlardan biri de uyumlu bir ekip çalışmasının yapılıyor
olması. Özellikle başrol oyuncularından Çağla Şıkel ile Alişan, nam-ı diğer 'Sultan' ile 'Ferhat', dizide sergiledikleri başarılı uyumla milyonların gönlünde taht kurmuş durumda.

Peki ikisi birbiri hakkında ne düşünüyor. Setteki samimiyetlerini ve dostluklarını özel hayatlarına da taşıyorlar mı? Cennet Mahallesi projesinde yer almadan önce de ikiniz ünlü insanlardınız.

Tanışmadan önce birbiriniz hakkında neler düşünüyordunuz, neler biliyordunuz?

Çağla Şıkel: Alişan'ın komik ve enerjik biri olduğunu tahmin ediyordum. Onu tanıdığımda ise karşımda espri yeteneği yüksek, etrafına pozitif enerji saçan birisi vardı. Tahminlerimde yanılmadım.

Alişan: Çağla'nın bir kere mankenlik camiasının en akıllı isimlerinden biri olduğunu tahmin ediyordum. Dediğim de çıktı zaten. Çağla, her şey hakkında bilgisi olan, çok kültürlü ve algılama yeteneği yüksek bir insan.

Sette kurduğunuz dostluğu dışarıya da taşıdığınızı biliyoruz. Dışarıda neler yaparak vakit geçiriyorsunuz?

Ç: Eskiden vakit geçiriyorduk. Fakat, şimdi onu da yapamıyoruz. Bilseniz, o kadar üzülüyoruz ki buna... Eskiden setten çıkıyorduk. Sonra da Melek Abla'nın (Cennet Mahallesi'ndeki Pembe) yaptığı program dahilinde yemeğe filan gidiyorduk.

A: Geçen sene ilk 3-4 ay rahattık ve kendimize vakit ayırabiliyorduk. Çünkü stoklu çalışıyorduk. Ama şimdi set dışında ailemizle bile birlikte olamıyoruz.
Gidip hemen yatıp, uyuyoruz.

ALİŞAN'IN BİR PARÇASI ESKİ MLE ŞARKIMIZ OLDU

Peki eskiden Alişan'ın söylediği müzik türünü dinliyor muydun?

Ç: Hayır, açıkcası dinlemiyordum. Ama, Alişan'ın birkaç şarkısını eskiden de çok seviyordum. Hatta çok sevdiğim bir insanla Alişan'ın bir şarkısı ortak parçamız bile olmuştu.

'Cennet Mahallesi' dizisinde birbirini seven ama bir türlü kavuşamayan 'Sultan' ile 'Ferhat' karakterini canlandırıyorsunuz. Peki gerçek hayatta da Çağla Şıkel ve Alişan bir aşk yaşayabilir miydi?

Ç: Alişan ile o kadar güzel bir dostluğumuz oluştu ki, bunun önüne geçecek bir sevgi yok. O aşkı da biz yaşayacak olsaydık çoktan yaşardık. Ve siz de bunu fark ederdiniz. Alişan ile bir anda çok samimi olduk ve birbirimizle çok şey paylaştık. Hala da paylaşıyoruz. Biz birbirimiz için çok özel ve önemli insanlarız. Çok sıkı dostuz. Bunun da kıymetini biliyoruz. Bence arada bir şey yaşanmış olsaydı bu lığı bu seviyeye getiremezdik.

A: Öyle bir şey hiçbir zaman düşünmedik. Bizim çok iyi bir lığımız oluştu. Herhalde sette tanışıp iki gün sonra haşır neşir olan başka bir ekip yoktur.

Peki bayramı nasıl geçireceksiniz? Ne gibi planlarınız var?

A: Hiçbir plan yapmadık. Bayramda sadece ilk gün izinliyiz. Ondan sonra sette çalışmaya devam ediyoruz.

Ç: Bayramda bile bize durmak yok.

Nota ve solfej biliyorum fakat şarkıcı olmam

Peki Çağla, sence sesin nasıl? Alişan dinleme imkanı buldu mu?

Herkes gibi normal bir sesim var. En azından nota ve solfej de biliyorum. Ama öyle bir iddiam yok. Sadece şuursuzca bağıra bağıra şarkı söylemeyi seviyorum.
Alişan'a göre ise sesim güzel, yani kötü değil. Sanatçı olmasam çoktan evlenmiştim

Alişan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seni görünce 'Evlenmenin vakti gelmedi mi?' demiş Ne zaman evlilik?

Sanatçı olmasaydım, 30 yaşındaki bir erkek olarak çoktan evlenmiştim. Bu işi yaparken aile kurmak çok zor. Ancak, maddi manevi garantim olduktan sonra evlenebilirim.

Ömer KARAHAN

 

 

 

z

 

grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası